Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ezek közül melyik a rosszabb?...

Ezek közül melyik a rosszabb? 17/f

Figyelt kérdés
Ha minden hétvégén egy diszkóba hulla részegre isszuk magunkat, vagy pedig ha pl péntek vagy szombat este kimegyünk a haverokkal valahová, vagy összegyűlünk valakinél és füvezünk kicsit?

2017. nov. 5. 16:25
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
Egyertelmuen az alkohol rosszabb
2017. nov. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Nálam is ebből a két opcióból lehetett választani sok évvel ezelőtt. Én a haverokat választottam és a betépést valahol.. Na mára odáig jutottam, hogy minden nap ezt csináljuk, évek teltek el bármiféle esemény nélkül és szépen magunkra is maradtunk. Most bánom, hogy nem a diszkózást választottam, ott legalább lettek volna csajok, esetleg megismertem volna új érdekes embereket, lehetett volna kapcsolati tőkét kovácsolni stbstb. Mérlegelj, hogy mihez kezdesz az életeddel. 28f
2017. nov. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
52%

Talán a második mert ha nem vigyázol kaput nyithat a többi drog felé is és az fájdalmas..

De hajnal 3kor diszkóba hányni se életcél

2017. nov. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
48%

Én a füvezést választottam.

Nem mondanám rossznak.

A mértéktelen ivás már annál inkább rossz.

2017. nov. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem a második még mindig rosszabb...
2017. nov. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

A füvezés kisebb 'rossz'


Csak ha túlzásba viszitek beáll az apátia, aztán unalmas lesz minden, meg lelassul az élet... Saját társaságomon láttam. Egy időben mi is füveztünk, kis mennyiségeket, aztán megnéztünk filmeket, voltunk múzeumban (pl Vasarely eléggé átjön), ilyenek, persze néha csak pizzáztunk egy havernál. Viszont egy fél év után megunta a társaság fele, és nem jártunk többet, és most látjuk azokon, akik még nyomják, hogy kb a semmit csinálják, otthon ülnek beszívva, és semmihez nincs kedvük... Bár senkinek se ártanak, csak kár. :(

2017. nov. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Melyik halál lenne kevésbbé rossz számodra?

Májnagyobbodás a pia miatt?

Vagy Tüdőrák a cigi miatt?

2017. nov. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!