Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Édesanyák ti, hogy dolgozzátok...

Édesanyák ti, hogy dolgozzátok azt fel, hogy a kicsi lányotok elakar költözni otthonról?

Figyelt kérdés
Az én kislányom is bejelentette pár pár hónapja, de én nem akarom engedni neki.
2017. nov. 16. 12:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
98%
Alig voltam 18 amikor elkoltoztem tok egyedul az orszag masik vegebe egyetem miatt. 20 evesen eppen ideje kirepulni legalabb a szomszed faluig.
2017. nov. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs beleszólásod.
2017. nov. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
16%
hiába írjátok, hogy felnőtt nő, neki mindig a kicsi lánya marad, akárhány éves is, és nehéz elengedni a gyereket, mondom ezt 26 évesen, nem 60. Nem arra volt kiváncsi, hogy jogilag megteheti-e. Arról nem beszélve, hogy sajnos a mai 20évesek nagy többsége igencsak életképtelen. Értem ezt arra, hogy költözni vagy a szülők pénzén tud, vagy sehogy. Nagyon nagy mázli kell olyan álláshoz, ahol eltartja magát. Gondolom a kérdező is ettől fél.
2017. nov. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
82%
Te jó ég hagyjad menni, rég felnőtt a csaj
2017. nov. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

23 éves vagyok és Édesanya még csak 11hónapos a kislányom.

Én érettségi után költöztek továbbtanulás miatt. Eleinte haza jártam minden hétvégèn utána 2 hetente ezután havonta 1x vagy 2x

Ezek után meg amikor haza tudtam jutni. Egyetem és Munka miatt sokszor hétvégén vállaltam plusz éjszakai melót.

Gyakorlatilag 5 ève élek külön.

Anyukámnak az volt nehéz megszokni hogy egyre ritkábban jártam haza. Aztán megszokta. Még otthon van a 17 èves húgom.

2017. nov. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!