Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti engednétek 16 éves...

Szülők! Ti engednétek 16 éves lányotokat 26 éves férfiaval?

Figyelt kérdés

16 éves lányom tegnap közölte, hogy 26 éves a barátja. Eltitkolt kapcsolat volt eddig. Állítólag 4 hónap ismerkedés után most 3. hónapja vannak együtt.


Elvileg nem történ még csókon kívűl semmi, tanácstalan vagyok. Tiltsam vagy ne tiltsam ?


Érdemes megismernem a fiút a döntésem előtt vagy annyira nem helyes ez, hogy vakon kéne döntenem ?


38 éves egyedülálló anyuka vagyok, előre is köszönöm segítő jellegű hozzászólásaitokat !



2018. febr. 5. 12:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%

17 voltam, amikor összejöttem egy 29 éves pasival. Ennek több mint 10 éve, ma már házasok vagyunk, gyerekünk van.

Semmi értelme tiltani, ha akarnak, úgyis együtt lesznek. Beszélgess vele, és mondd, hogy szívesen megismernéd. Legyél nyitott, ha meg gáz a fickó, utána beszéld meg a lányoddal a meglátásaidat.

2018. febr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
79%

Ép ésszel azt mondanám, hogy ne engedd, mert egy 26 éves pali, aki egy gyereklányra bukik, agyilag nem teljesen százas. 10 évvel később már semmi gond nem lenne ezzel, mert akkor már mindketten felnőttek (az én férjem is 10 évvel idősebb nálam, én 34 vagyok, ő 44, nincs semmi gond ezzel), de most még igenis ház.

Viszont: sajnos hiába tiltanád meg, úgyis találkoznának, sőt, még jobban ragaszkodnának egymáshoz, mert ugye a tiltott gyümölcs mindig vonzóbb. 17 éves koromban engem is tiltottak mindentől, így aztán el sem mondtam otthon, hogy van pasim, titokban találkoztunk. Hacsak nem zárod cellába a lányodat, nem fogod tudni megakadályozni, hogy találkozzanak.

Legalább arra próbáld rávenni, hogy tanuljon rendesen, és nehogy gyereket akarjon ennyi idősen, vagy ilyesmi baromságot.

2018. febr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

"Ő pont az ellenkezőjét gondolja annak ami nekem először eszembe jutott a dologról. Szerinte a korabeli fiúk akik csak szexet akarnak és csak az olyan lányokra hajtanak akikről tudják, hogy kapható."


Ebben teljesen igazat adok a lányodnak, és nem is a lányoddal van a baj. Teljesen normális, hogy érettebb fickót akar. A gond a pasival van: miért kell neki egy kislány?


Egyébként a mai 26 éves pasik szerintem semmivel se jobbak, mint a 16 évesek, ultra gáz mindegyik. Sajnálom is nagyon a mai fiatal lányokat. Én 34 vagyok, de már én sem akartam anno a saját korosztályommal kezdeni, annyira éretlenek, szánalmasak voltak, ma meg még szörnyűbb a helyzet.

2018. febr. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Amit a facebookjából le tudok szűrni és publikus információ az egy 5 éves kapcsolat egy 2 évvel fiatalabb lánnyal.


Nem tűnik gonosznak és megjelenésileg (haj és öltözék mintha a mai divatot követné) Persze ennyiből nem tudhatom mit vagy mit nem csinál a magán életében.


A lányom szerint a fiú akarta, hogy bevallja nekem mert nem szerette volna odázni a problémát és benne lenne egy személyes beszélgetésben.


Kínos lesz, de szerintem találkozok vele, fiatal kori magamat ismerve... jobb lehet ez inkább ha van rálátásom mint titokban történjen.


És tényleg teherbe eshet egy vele egykorútol is. Ha pedig normális és felelősség teljes akkor még lehet jó hatással is lehet.

2018. febr. 5. 13:18
 15/20 anonim ***** válasza:
60%
Nem tiltanám. Ismerd meg. 10 év nem olyan sok. 18 voltam mikor a volt párommal összejöttem, ő akkor volt 35. 5 évig együtt voltunk. Végül szétmentünk, de nem bántam meg a kapcsolatot, nem használt ki, csak a terveink mások voltak. Mai napig jóban vagyunk és már bánja, hogy nem küzdött értem jobban a végén. 35 éves vagyok már.
2018. febr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd. 10 év a lányod korában még sok ez tény.

De az teljesen normális hogy érettebb barátot akar és jó esetben ez teljesül(t) is.

A pasit én sem értem hogy miért bukik egy kamaszra de manapság sokan még ilyen korban is egyetemre járnak,bulizgatnak stb. tehát sokban hasonlíthat az életmódja egy kamaszéhoz ,ha még nincsenek családalapítós tervei stb.

Ha jól kijönnek és normális a fickó ne tiltsd.

Úgyse lenne értelme mert akkor titokban folyna a dolog.

És igen terhes egy 16 évestől is lehet csak a különbség hogy egy idősebb talán felelősségteljesebb.

2018. febr. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ha tiltod csak olaj a tuzre, de attol marhara nem orulnek hogy egy egy ilyen szerencsetlen bolonditja a lanyom.
2018. febr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Fordítsuk meg:


Ha 50 éves lennék, nem szeretném, hogy bárki akadályozzon, hogy egy 16 évessel legyek, ha ő is azt akarja!


Légyszíves ne állj közéjük, csak fogadd el!

Vagy ez már a Soros terv?

2018. febr. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#18, a meredek peldad elegge feszegeti a pedofilia hatarait. Ilyen esetben a kinai nagy falat is kettotok koze allitanam.
2018. febr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Én mondjuk 26 évesként tartom magam elég érettnek ahhoz, hogy ne egy kislánnyal jöjjek össze, de elnézve a mai huszonéveseket, némelyiknél még a haverom 14 éves kishúga is milliószor értelmesebb... Mondjuk nála értelmesebb gyerekkel még életemben nem találkoztam.
2018. febr. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!