Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennétek ti szülők ha a...

Mit tennétek ti szülők ha a 16 éves lányotok titokban csináltatott egy tetoválást csuklójára?

Figyelt kérdés

2018. febr. 28. 21:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
86%

Ez a nem kap munkát, tényleg idiótaság, hogyne kapna már, semmi köze nincs hozzá ,nem az őskorban vagyunk. Egyébként is lézerrel eltávolítható.

Kérdező , én amiatt aggódnék, hogy hol csinálták neki, és elvinném hepatitisz is hiv szűrésre mindenképp. Viszont azt ne felejtsd, hogy csak hat héttel a tetoválás után lehet, mert utána mutatná ki.

2018. márc. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
78%

Simán kaphat munkát, ez bromság, hogy nem, nem az arcát tetkóztatta teli.


De én megkérdezném, hol csináltatta, és mennék is a rendőrségre feljelenteni őket.

2018. márc. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
87%
Dehogy vágja el magát, legutóbbi tetoválásomkor mesélte a pasi hogy megleően sok kliense orvos, ügyvéd, más magas beosztású ember csak az öltöny alatt nem látszik
2018. márc. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
88%

Amolyan Star Warsos fordulattal élve vágd le a kezét és közöld vele, hogy ÉN VAGYOK AZ APÁD!


Mégis mit kéne tenned szerinted???

Ha ennyire nem ismered a lányod, akkor ott már alapvető gondok vannak. Egy családban a normális az, hogy ismered a gyereked, annak igényeit és életének legalább a nagy részét és ha ilyen helyzet előtt álltok, akkor tudni fogjátok, mint szülők, hogy ő tetoválást szeretne, és ha nem mond le róla, akkor legalább elkíséritek a lehető legjobb szalonba, ahol sterilen, szépen és jól dolgoznak. Lehet, hogy valami sufnisnál csináltatta, és bár manapság, már ők sem használnak egy tűt többször, de egy hepát, vagy valami mást attól még el lehet kapni.

De ettől függetlenül már megtörtént, így leülnék vele mint család, tehát anya-apa-gyerek, ha több gyerek van, akkor mindegyik és alaposan elbeszélgetnék vele mindezekről. Ő ilyen korban lehet nem érti, hogy féltitek, sőt, sok olyan szülő van, aki kitetovált, de mégsem engedné, hogy a saját gyereke tetováltasson... szóval, nálatok komoly problémák lehetnek, ahol a tetoválás csak egy apróság...

2018. márc. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
85%

Tényleg ne gyertek már ezzel a "soha nem lesz komoly munkád" szöveggel, mert hülyeség. Persze, vannak munkahelyek, ahol ez kizáró ok, de akkor kell keresni más munkahelyet, más főnökkel. Szerintem nincs nagyon olyan foglalkozás, amelyben ne lehetne tetováltként elhelyezkedni.

Én ismerek tetovált orvost (állami kórházban, mindkét karja végig van tetoválva), ügyvédet (hölgy az illető, a csuklóján van egy kb. 5 centis felirat), általános iskolai tanárt (nő, a lapockájánál van, nyáron simán felvesz olyan felsőt, ami alól kilátszik), banki ügyintézőt és még sorolhatnám... Manapság nincs olyan, hogy valaki tetováltként nem tud egy bizonyos szakmában elhelyezkedni. Olyan persze van, hogy ez bizonyos munkahelyen ezért nem lesz szimpi, de hát lehet, hogy máshol meg más miatt nem lesz szimpi.


(Mondom ezt úgy, hogy sose volt tetkóm és nem is tervezek, és nem tartom jó ötletnek 16 éves korban.)

2018. márc. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
79%
#15 egyetértek, az emberek meglepődnek mennyi tetovált ember van magas pozíciókban, a munkahelyek 99%-án ott lehet tetkód ahol el tudod takarni, mivel egy ügyvéd csak öltönyben dolgozik igazából a kezét, a nyakát és a fejét kivéve akár teljesen kivarrhatja magát senki se fogja látni.
2018. márc. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
80%
A tetoválót feljelenteném. A gyerekkel meg elmennék hiv, hepatitis, stb tesztre.
2018. márc. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
előbb kérdezzen rá , lehet nem is az-.
2018. márc. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Gregoryj Borodin válasza:
53%

Ugyan nem vagyok szülő,de ez hülyeség,hogy nem lehet komolyabb állása.

A főnökeim közül az egyiknek egy Real Madrid logó,egy kupa és mér jó pár fekete fehér tetkó virít az alkarján. Rövidujjú ingben virít és senki nem szól érte semmit.

Nekem is van 2 tetkóm a jobb kezemen. Nekem se szólt érte senki semmit. Legtöbbször az ügyfelektől csak azt hallom,hogy milyen jól néz ki a tetoválásom. Volt olyan akinek én ajánlottam be a tetoválóművészem. Fiatalság,lázadás. Itt nem csak a gyerek,de a szülő is hibás. A gyereket elvinném szintúgy szűrésre,mert szalonban tuti nem varrják ki 16 évesen szülő nélkül.

Az első tetkómnál nekem is elkellett jöjjön a szülők közül valaki és ott helyben aláírni a nyilatkozatot. Csak utána adta a mester az időpontot. Tehát a rendes szalon arra is ügyel,hogy ne lehessen a szülő aláírását odahamisítani.

2018. márc. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
37%
konditerembe jár egy csávó aki büntetőbíró és szét van varva de nem kicsit, még hozzá gyúr is úgy hogy ez baromság nem tud munkát szerezni aki varva van xd
2018. márc. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!