Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennétek ti szülők ha a...

Mit tennétek ti szülők ha a 16 éves lányotok titokban csináltatott egy tetoválást csuklójára?

Figyelt kérdés

2018. febr. 28. 21:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a 21. században már nem lesz munkahelyi problémája egy csuklón található, könnyen eltakarható (smink, ékszer) tetoválásból, nem is ez a baj.



A probléma az, hogy a beleegyezésetek nélkül, titokban és kétes helyen (normális helyen nem varrnak semmit egy 16 évesre) csináltatta. Én biztosan megkérdezném miért, hol csinálta, majd elvinném megnézetni, nem kapott-e el valamit a tűtől, valamint rákérdeznék a tetoválónál, hogy hogy is van ez akkor.

2018. márc. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Bordás Béla válasza:
0%

Azonnal nyilvános kivégzésre előjegyezni!!! (o:

Komolyra fordítva pedig csak azt tudom mondani, hogy ha valakinek ennyi idős korára még nem fejlődött ki az alapvető személyisége,(magyarul, buta, mit a ...) ne add fel, még van remény, hogy később ez sikerülhet! Sok személyiségfejlesztő beszélgetéssel talán el lehet érni.

Mondjuk, az lehet, hogy ezek után már nem arra a munkahelyre veszik fel, ahová ő szeretné,hanem csak oda ahová nem igazán szeretne menni, de ezzel majd szembesül akkor, amikor megpróbál elhelyezkedni (mondjuk úgy 30 éves korában)!

Egyébként is! A tetoválás az indián varázslóknak is segített az eső elűzésében! Lehet, hogy neki is menni fog!

(Más hasznosságáról egy ilyen tetkónak nem nagyon hallottam még.)

2018. márc. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne már, hogy a 21. században ilyen izék vagytok! AZ ő élete, az ő teste, az ő dolga. Biztos nem véletlenül nem szólt róla, nyilván nem engedted volna neki. Azért takargatja. Én megmondanám, hogy megláttam, és megkérném, mutassa meg, és mondanám, hogy csak nehogy megbánja később. De az is az ő dolga, a gyerek nem a tiéd, csak te neveled, és gondoskodsz róla. Ez a feladatod, nem több!
2018. márc. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!