Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit engedtek meg a 13-14...

Ti mit engedtek meg a 13-14 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés
Az én szüleim nagyon szigorúak,és szeretném megkérdezni,hogy ti miket is engednétek meg egy 13-14éves lánynak.
2018. márc. 17. 14:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Sose értettem az ilyen szülőket! Oké, hogy ő merő bozont, de attól nem kell a gyerekének is úgy kinézni.

Olvastam itt egyszer egy olyat, hogy anyuka nem engedte a szőrtelenítést, mert onnantól tuti k....a lesz a kislány. Szánalmas.


Egy kicseszett szemöldök semmiség.

2018. márc. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Szerintem az anyám is valami ilyesmit gondolhat
2018. márc. 17. 16:33
 13/21 anonim ***** válasza:
95%

9 éves a lányom, de kb vannak elképzeléseim, hogy miket engedek meg pár év múlva.

Hajfestést semmiképp, mert én értem mi szükség lenne rá.

A szőrtelenítést viszont mindenképp, mert én is kínlódtam vele, rossz élmény volt.

Szemöldökszedést is felügyelettel, szakemberrel, nehogy elfogyjon a végére.

Füllyukasztás? Nekem is ki van egyik fülem 3 helyen lyukasztva, 17 évesen készült, szülő tilalom ellenére.

Azt nem engedem még és piercinget sem.

Tetkót semmiképp, habár nekem is van, de 30 évesen lett.

Bandázni sem engedem, hogy lófráljon itt-ott a városban.

Engedek is meg nem is. Pedagógus vagyok. Látom, hogy nem veszik kárba a szülői szigorúság, odafigyelés. Nagyon kell a mai világban.

2018. márc. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak fiam van de ha lenne lanyom ebben a korban tuti partner lennek a szemoldokosdiben meg a szortelenitesben. A sminket szerintem raer elkezdeni meg...a tetko piercing is raer...de egy mezei labborotvalast mi a turonak kell tiltani ha a gyereket zavarja a szor...?! Anyukadnak is szoros mindene?
2018. márc. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Hú,nekem a lanyaim 4,6 evesek,igy nem konnyu valaszolni. Unokahugom viszont 11. Neki csak a hajában egy csík volt kiszőkitve. Mást nem engedtek meg neki. Ennyi idősen a szemöldököt kiszedetni oké. Piercinget nem engedném,hajfestést sem. Körmöt fesse ki,próbálja ki,milyen. (Nem mű,hisz ennyi idösen nem csinálnak). Plusz lyukkal a fülbe sincs semmi bajom. Szőrtelítésre megint csak rábólintok,hisz a gyerek közérzete is jobb ugy.
2018. márc. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Nekem az anyám bármi ilyet megenged. A sikeres élethez egyébként itelligencia is kell, nem csak bizonyítvány kell, főleg ha a meglátjuk helyett azt írod, hogy meglássuk. Persze nem azért mondom, mert nem lennél intelligens, csak mondom. Tapasztalatból.
2018. márc. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Természetesnek tartom:

szőrtelenítés, beletartozik a szemöldök rendbetétele is, melltartó

Engedném: minimális smink, nem rikító körömlakk, +lyuk fülben, tanga (én is 12 éves korom óta hordom, meg sem kérdeztem)

Csak gimnáziumi évek alatt, korábban nem: hajfestés, színesebb köröm, belefér a géllakk és zselés köröm is, szempilla és szemöldök festés.

Nálam ami szóba sem jöhetne 18 éves koráig, utána nem tilthatom: tetkó, fültágító és társai

2018. márc. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
60%

Májusban lesz 12 a lányom.

Kozemitikába együtt járunk, csináltatjuk a szemöldökét szempilláját.

Melltartó merevítő nélküli.

Tangát nem igényli.

Szőrtelenítést engedem.

Hajfestés majd nyilcadik után.

Géllakk nyolcadik farsangra van beígérve.

Tetkó 17-18 alatt nem.

2018. márc. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Anyukám gondolkodását kicsit sem értem.

Köszönöm a válaszokat,ment a zöld👆

2018. márc. 18. 14:37
 20/21 A kérdező kommentje:

Az intelligenciás válaszolónak:

Tény,hogy lehet valamikor valamit elhibázok,mint például amit említettél. De szerintem ez megbocsátható hiba ...pláne,hogy felvidéki csaj vagyok.

2018. márc. 18. 14:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!