Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit gondoltok arról, hogy...

Ti mit gondoltok arról, hogy 11-12 évesek Trónok harcát néznek? Engednétek?

Figyelt kérdés
Nem nekik való. Imádom a sorozatot, de mimimum 16 éves kortól szerintem.
2018. márc. 18. 22:29
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
67%
Egy dolog hogy titokban nézi-e és egy másik, hogy szülői engedéllyel teszi. Megmondanám őszintén, hogy nem neki való és nem engedném nézni. Ha mégis megteszi, azzal a tudattal teszi, hogy nem neki való. Nem tennék úgy, mintha gyerekként ilyet nézni normális lenne. Nem az. Felnőtteknek is sok. Ha pedig valakit ez nem visel meg, annak komoly mentális bajai vannak. Ez egy kemény sorozat tele brutalitással.
2018. márc. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
47%
12 éves gyerekemnek nincs okostelefonja, tabletje, nincs saját tévéje és nyilván előbb alszik el mint én. Hál istennek ő még az utcán játszik a barátaival,sportolni jár, és nem hálózta be a közösségi média, nem lett belőle agyhalott zombi. Facebookja sincs.
2018. márc. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
29%
most olvasom, 12 évesnek saját laptop? :D Emberek gondolkodjunk már, hogyan neveljük a gyerekünket..
2018. márc. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:

Már 5 éveanek is saját laptopja van, illetve az 1-2 éves bőg, ha nem kapja meg a telefont. Ha ezt megmondod nekik, ki vannak akadva.

Ahhoz képest még a Trónok harca 11 évesen... Csak engem ez is kiakasztott

2018. márc. 20. 12:23
 25/49 anonim ***** válasza:
88%

11 evesen kaptam telefont... 10 evesen laptopot, mindig volt tv a szobamban


- nem voltam fuggo most sem vagyok az

- delutanonkent foleg a barataimmal voltam

- sportoltam

- jo tanulo voltam

- a szuleim megbiztak bennem


Akkor mi az istenert ne lehetne ilyen felszerelesem ha megtehetjuk?

2018. márc. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
51%
Itt nem arról van szó, hogy megteheti-e a család vagy sem. Mi is megtehetnénk, azért nincs mert nem akarok rosszat a saját gyerekemnek. Te lehetsz ezerből az egy kivétel, ha valóban így van, de a többség befügg és zombi lesz.
2018. márc. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
66%

Hogy lennék már ezerből 1 kivétel?

Felsőben 32-en voltunk az osztályban. MINDENKINEK volt saját telefonja, laptopja/gépe és volt akinek TV is volt a szobájában. Senki sem volt függő....

Ne próbáld nekem bemesélni, hogy 1000ből 999 gyerek függő lesz ha ezeket használja. Ahol függő lesz a gyerek ott a szülők basszák el.

2018. márc. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a szülők basszák el azzal, hogy korlátlanul és meggondolatlanul minden kütyüd odaadnak nekik.
2018. márc. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
12 évesen simán elolvasod a regényt. Nem durvább mint bármelyik másik fantasy
2018. márc. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
Ezek csak eszközök. Ne legyünk már ostoba technofóbok! Olyan mintha valaki arra lett volna büszke hogy nincs ugyan tvje, de rádiót se hallgat, mert attól zombi lesz.
2018. márc. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!