Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van itt olyan, aki nem mondta...

Van itt olyan, aki nem mondta meg a szüleinek, hogy megjött neki?

Figyelt kérdés
2018. márc. 23. 17:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2018. márc. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem lett belőle semmi, nem kérdezgették?
2018. márc. 23. 17:34
 3/23 anonim ***** válasza:
93%

Én nem mondtam hanem rájött mert olyan mértékű görcsöm volt h muszáj volt megtudnia :P

Sosem beszéltünk erről a témáról!

Én a kisfiamat szeretném majd felvilágosítani mindenről!

2018. márc. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondtam de napokkal később,és nagyon nehezen, alapvetően jó volt kapcsolatunk de ilyenekről nem beszélgettünk. Többször nekiindultam mire el tudtam mondani. Odamentem :anya...őőő...izé.. nem tudod hol a radírom? szegény meg kereste,mert azt hitte tényleg azt akartam mondani.
2018. márc. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Én se mertem elmondani.

Akkoriban még sokszor vattát használtunk, nem betétet ( kb. 20 éve jött meg először).

Úgy buktam le, hogy wc-zés közben a sarokba támasztottam a véres vattát, cseréltem tisztát, ki akartam dobni a véreset, de valamiért ott felejtettem és anya találta meg. Guszta :DDD

2018. márc. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

14 voltam. Anyumnak elmondtam ,igazából miután észrevettem és "rendbe tettem magam" megmutattam neki a nadrágomat hogy hát ez történt.

Apumnak nem mondtam. Nem emlékszem hogy ő mikor/hogy tudta meg.

Nem beszélgettünk különösebben erről.

2018. márc. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Jelen. :D

13 és fél éves voltam,őszi szünet volt. Őszintén,nem is tudom,hogy miért nem mondtam el anyunak,talán féltem a reakciójától,vagy magától a helyzettől,már nem tudom,mindenesetre,oltári nagy hülyeség volt! Nem fájt a hasam,és nem is véreztem annyira,ezért sem lehetett olyan feltűnő a dolog. Olyan szempontból könnyű dolgom volt,hogy a wc-ben nekünk mindig van legalább 1 csomag éjszakai betét,viszont akadt egy kis gond. A wc-vel szemben van a bátyám szobája,mikor betétet akartam cserélni,persze,pont ott az ajtó beszélgettek anyuval. Mondta anyum,hogy ő is jönne be,és siessek már,de ha meg elkezdtem volna ott csörögni a betét zacskójával,minden meghallottak volna,ilyenkor azt mondtam,hogy nagy dolgom van,volt,hogy vagy 10 perc ültem a wc-ben,arra,hogy "tiszta legyen a terep". Olyan jól "játszottam ki a lapokat",hogy az életem legelső ciklusát titokban tudtam lebonyolítani,a másodiknál viszont már lebuktam. A történet csupán annyi,hogy az ágyon feküdtem,és valahogy átáztam,anyu meglátta a foltot a nadrágomon,és totálisan más volt a reakciója,mint amire számítottam. Hozott 3! csomag betétet,megmutatta,hogy hogyan kell használni azokat,kimosta a nadrágom,nagyon együtt érző volt. Azóta már eltelt több év,már teljesen nyíltan beszélek vele erről,ebben semmi kínos vagy gáz nincs.

Szóval lányok,ha megjött nektek,ne féljetek elmondani anyukátokat,apukátokat,nagymamának,stb. biztos megértenek titeket,segítenek nektek,és ne húzzatok a végletekig!

2018. márc. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

*Persze,pont ott álltak a bátyám ajtajában és beszélgettek.

Elírtam magam,elnézést!

2018. márc. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Én mondtam.
2018. márc. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Én nagyon megbántam. Azért mondtam meg, mert nem akartam mindent összevérezni. Aztán 8!!! nadrágot véreztem össze, mire megmondta, hol tartja a betétet. Meg kibeszélt apámmal, hogy orvoshoz kéne vigyen.
2018. márc. 24. 22:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!