Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van itt olyan, aki nem mondta...

Van itt olyan, aki nem mondta meg a szüleinek, hogy megjött neki?

Figyelt kérdés
2018. márc. 23. 17:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Lemaradtam, elmondtad neki s erre kibeszélt apáddal hogy orvoshoz kéne vigyen vagy mivan?????!
2018. márc. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Igen, meg nem adott betét
2018. márc. 25. 07:57
 13/23 f35cd7d7 válasza:
100%
Igy felnott fejjel , es a gyerek valalas kuszoben, ugy erzem hogy mint ferfi es lehendo apa. Maximalisan szeretnem segiteni sajat gyermekem testi es lelki fejlodeset. Ugy erzem az ilyeneket nem szabad “eltitkolni” mert ez nem “gaz” es meg csak nem is szegyelni valo, ez az elet velejaroja, a fiuknal is vannak boven ilyen dolgok ugyhogy barmien tanacs kell a szulokhoz nyugottan tessek fordulni! Az meg a szuloktol fugg hogy hogyan fogadjak. ;)
2018. márc. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
De mi a bánatért kéne orvoshoz vinni és mi a bánatért nem adott betétet????
2018. márc. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
74%
Ezt en sem ertem. Mert hogy nem a kezedbe nyom 3 csomagot hogy tessek lanyom hanem mondjuk azt mondja ott van a szekrenyben ha kell vegyel vagy szolj es veszek neked kulon az oke. De orvos minek? Nem terhes vagy!!
2018. márc. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

De szerintem nyugodtan oda mehetsz hogy anya beszéljük egy kicsit. Nem értem miért mondtad az apának hogy el kellene vinni orvoshoz. Ez mindenkivel megtörténik nem értem minek orvos. Kérlek elmagyaráznád.


Szerintem válaszolni fog. Legalább is remélem. Előző voltam.

2018. márc. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Én kénytelen voltam elmondani, abban az évben töltöttem a 10-et,amikor először megjött. Nem tudtam mi az, csak, hogy foltos lett a bugyim. Lecseréltem, de az is. Akkor mentem oda anyuhoz, hogy ez miért van? Szegény hirtelen nem is tudta mit mondjon, annyira meglepődött. Azóta kiderült, hogy pcos vagyok, azért is jött meg ennyire korán.

23/L

2018. márc. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Ez nem titok, nem szégyen.

Anyád is vérzett, az Ő Anyja is, de még az enyém is.

Ez az életed egyik legfontosabb része.

Menj oda és kérd a segítségét.

2018. márc. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
3%

Hogy miért nem adott betétet, azt én sem értem, de azért egy nőgyógyász nem árt. Nem azért, mert megjött, hanem úgy általánosságban előbb-utóbb el kell oda is menni.

Fogászatra is jár az ember időnként.

2018. márc. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Ez az élet rendje, ez egy természetes dolog, amin semmi szégyellnivalód nincs. Persze ez tudom szülő függő is, hogy mennyire lehet velük ilyen témákról beszélni. De ezen anyukád is átesett, szóval egy ilyen női témában, ha bármi gond van szerintem fordulj hozzá bizalommal. Persze apukámnak én sem mondtam el. Előtte zavarban lettem volna ilyesmiről beszélni. Anyukád meg szerintem az orvossal sem akart rosszat.
2018. márc. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!