Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek hány éves korig...

Szerintetek hány éves korig normális, hogy este melléfeküdjön és olvasson a gyerekeknek nejem?

Figyelt kérdés

Kis korukban mindketten élvezettel olvastunk a gyerekeknek esténként (ill. délutáni lefekvésnél). Jelenleg fiúnk 11 éves lányunk 9, de nejem mai napig olvas nekik minden este. Odafekszik melléjük az ágyukba olvasni, amíg el nem alszanak. Én nemigazán tartom ezt már normálisnak. Velem van a baj, vagy jól érzem, hogy erről le kéne már szoknia?

Én abba az irányba terelném már őket, hogy maguknak olvassanak este. Amikor (ritkán) sokáig dolgozik feleségem, akkor önállóan lefekszenek a csemeték. De ha itthon van nejem, szinte követelik az esti olvasást. :-o



2018. máj. 23. 23:51
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

A megszokott dolgok biztonságot jelentenek főként a gyermekek számára, illetve az együtt eltöltött minőségi idő is fontos dolog :)

Nálunk ez mese helyett esti beszélgetéssé alakult át, bár a 11 éves nagyon boldog ha valami regényt olvasok neki, vagy felváltva olvassuk.

Szerintem ez teljesen normális, és jó dolog, ha van rá igény.

2020. febr. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!