Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány évesen világosítottad...

Hány évesen világosítottad fel lányodat a havi vérzésről, vagy ha kamasz vagy, téged mikor világosítottak fel? Beoltatod lányodat a HPV ellen?

Figyelt kérdés
2018. szept. 6. 14:27
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Már 4-5 évesen szó esett róla, mert rákérdezett a betétre. Nincs ebben semmi extra. A nagyobbikom 11 évesen kezdett menstruálni. Igen, be fogom oltatni.
2018. szept. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Nálunk sajnos otthon mindig tabutéma volt a kapcsolatok, a szex, az intim dolgok, 12 éves voltam, amikor anyám adott nekem egy könyvet, amiben le volt írva mindenféle alap menstruációról, betétekről, szexről, serdülőkorról, az ő részéről ennyivel le volt tudva. 13 voltam, amikor megjött, utólag belegondolva baromi szerencsés vagyok, hogy későn világosítottak fel, de még később értem. Később a netről és biológiakönyvekből tájékozódtam. Beoltva nem vagyok.


22/N

2018. szept. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!