Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mennyibe kerül végzős gyereket...

Mennyibe kerül végzős gyereketnek az öltöny/ruha és a szalagavatókor a vacsora? Mennyi embert hívtok? Pénteki szülői óta gondolkodunk mi lenne a jó.

Figyelt kérdés

Az öltöny inggel nyakkendővel övv 75 ezer forint lesz, ehhez jön a tánchoz a frakk bérlése gyerekre igazítás 25-30 ezer körül.

Vacsora 2500/fő ha csak nézőnek jönnek 1300 ft. 16-20 fő lenne akit meghívnánk, tavaly a fiam barátja is meghívott minket családostól, nagyszülők, keresztszülők. Rengetegnek tartom


2018. szept. 23. 23:59
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Osztálypénzből lesz a tabló és ajándék a tanároknak
2018. szept. 24. 12:39
 12/17 anonim ***** válasza:
mert az oylan sok pénz mi? nem is értem mire fel ez a felhajtás. ha legalább ellopnak egy selmeci hagyományt csinálnák is jól , ne ebben a lebutitott pénzéhes formában.
2018. szept. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gond, ha nem hívtok vissza mindenkit, nekik lehet más költséggel járt. Ez csak egy szalagavató, nem egy esküvő azért.


Nálunk kb 30000 volt a kosztüm+blúz, mellé nekem 21000 a keringőruha bérlés + ahhoz a cipő (ez egyénileg ment, én ahhoz képest nagyon olcsón béreltem ruhát), a belépőre nem emlékszem, valahol a kettő között, de nálunk sem volt vacsora, csak szalagtűzés, műsor és tánc.

2018. szept. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Már bocs, de ez szerintem is nevetséges összeg! Én biztosan beszélnék a helyedben az osztályfőnökkel, hogy ezt mégis hogyan engedheti.

Az osztálypénz nálunk havi 1000 Ft, amit a 30-ból kb 20 ember fizet rendszeresen, tehát min 200 rugó összegyűlik egy évben, jelenleg kb 6-700 ezer van a kasszában. Kötve hiszem, hogy min. feleennyi ne lenne nálatok is. Megint csak verném kicsit a tamtamot, hogy ebből mégis hogy a bánatban nem jön ki a tabló és az ajándékok? Nem toronyóra lesz lánccal...mi fejenként 4000-ret fogunk fizetni a tablóért, a legdrágább ajánlat, amit láttunk, 7000 volt. 31 ember esetében még mindig csak 217 rugónál tartanánk a legdrágábbal számolva és még egy halom pénz maradna az ajándékokra is. Vagy arra is százezrek kellenek?😯

Valami nagyon nem stimmel ott a költségvetéssel, szerintem az iskolátok kész rablást folytat.

Mi egyébként a keringőruhára költöttünk 30 ezret, a cipő már megvolt korábban, egyenruha nem lesz, csak kisebb közös kiegészítő kb 4-5 ezerért, a jegyek pedig darabonként 1800 Ft-osak, max 6-ot lehet venni. Afterparty belépő 2000 Ft. Összesen kb 48 000-nél tartunk, felétek meg az őltöny ennek majdnem a duplája basszus.

2018. szept. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

*bocsánat, úgy értettem, hogyan nem jön ki a tabló+ajándék mellett a ruha is az osztálypénzből? Vagy legalább valami támogatás hozzá?

75 ezer Ft nagyon sok pénz, hacsak nem egy tipikus gazdag helyről beszélünk.

2018. szept. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
olyan 150 ezer forint
2018. szept. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

ha egy egész osztály egy helyen vesz/varrat ruhát, akkor azt kedvezményesebb áron adják. Szerintem a felső határ 30-35e Ft az öltönynél + 10e Ft ing és nyakkendő + 15-20e Ft cipő. Tavalyi ár.

Frakk bérlése felesleges, táncoljanak az új öltönyben. Szalagavatóra szűk családot illik meghívni és a barátokat a buli miatt. Család olyan 5-8 fő + 2-6 barát. Nálunk ez 15 e Ft volt 10 főre. Italt helyszínen mindenki vett, vacsora nem volt, süteményeket hozott mindenki.

Biztos egy elit gimibe jár a gyerek.

Nálunk pl nem volt csajoknál se estélyi, báli ruha, meg frakk a fiúknak. Mindenki leszavazta.

2018. okt. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!