Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A lányomat folyamatosan...

A lányomat folyamatosan szekálja és pofozgatja egy fiú osztálytársa. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

5-es gyerekek. Év eleje óta legalább háromsuor pofon vágta a lányomat viccből,meg egyszer kihúzta alóla a széket akkor,mikor készült leülni. Ezért osztályfőnökit kapott. Reméltem lecsihodik a dolog,erre ma mondja a lányom,hogy megint kapott egy pofont napköziben.

Írtam anyukának,hogy beszéljen vele erre olyan valszt kaptam,hogy leesett az állam. Azt mondja,hogy gyerekek és majd elintézik egymás közt,ő ebbe nem szól bele.

Manapság elfogadott dolog,ha egy fiú üt egy lányt? Ennyire liberálisnak kell lenni manapság? Eszem megáll.

Mit csináljak ezzel a kerge családdal?

A lányom meg olyan jámbor, hogy fát hasogathatnak a hátán. Semmi erőszak nincs benne.


2018. okt. 16. 22:23
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, az ilyenre már nem nagyon lehet hatni. Ha leugatod a fejét, akkor csakazértis alapon folytatni fogja tovább. Az anyja tudna rá esetleg hatni, de hát ugye, ”Szolgálunk és védünk”, de egy szegény kislányt nem tud megvédeni, mert hát majd lerendezik egymás között, az meg nem baj, ha szegény gyerek közben meg sérülni fog, akár testileg, akár lelkileg.

Mindenesetre, nekem lenne egy-két nem annyira szép szavam a kedves rendőrnőhöz...

20/F

2018. okt. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
84%
Én úgy pofon verném azt a kölyköt,hogy a takony menetet vágna a nyakán.
2018. okt. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Hülye k...a (mármint a srác anyja) nem tudja megnevelni a kölykét de egy 11 éves kislánytól elvárja...


Ismerősöm járt így, a kisöccsét folyton bántalmazta egy gyerek de nem történt semmi, viszont ilyen összevont általános és középiskola volt és a csaj ismert pár 12-est hogy kicsit "beszéljenek" az úriemberrel (nem verték meg de mivel vagy 2x akkorák voltak nem is kellett) na azóta nincs gond.

2018. okt. 21. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy lehet ha egyszer kapna visszakézből elég lenne, ezeknek addig buli amíg tűri az áldozat, anno a suliban pár fiú kitalálta hogy milyen vicces rángatni meg csavargatni a karom, ez addig tartott amíg nem hajtottam vissza a csuklóm és mivel akkoriban utáltam a körömvágást, karmoltam vörösre mindkét kezét az egyik gyökérnek, utána már nem volt buli hogy ők is megsérülhetnek.
2018. okt. 21. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: Leírom megint. Tojni az egészre, hogy most rendőr az anyja, nem rendőr az anyja, a gyerekére ugyanúgy vonatkoznak a jogszabályok. Be kell menni, ki kell csapni a balhét, hogy vagy kezdenek valamit a gyerekeddel, vagy pedig akkor őrző-védő kutyával fog járni a gyereked a suliba és kész. Hidd el, mikor megjelenne a gyereked a suliba a kutyával, 15 perc múlva már a kötekedő gyereket szószerint inkább az ablakon kibasszák, csak ne legyen belőle médiás balhé, ugyanis akkor a média elkezdené kivizsgálni miért akart a gyereked őrző-védő kutyával bemenni.
2018. okt. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!