Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 11 éves kislányt,17 éves fiút...

11 éves kislányt,17 éves fiút egyedül tudnátok hagyni egy hétre, de lehet, hogy kettőre, ha mindketten önállóak, megbízhatóak?

Figyelt kérdés

Én nem féltem őket, de az anyjuk igen.


38/F



2018. nov. 8. 07:56
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
47%
A kérdező ezt több oldalnyi komment után írta le, kérdező
2018. nov. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Mindenképp szerveznék felnőtt felügyeletet. Olyat, aki ott van velük a lakásban. Vagy legalább esténként, lefekvés környékén, meg reggel, suliba indulás körül rájuk néz.
2018. nov. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 A kérdező kommentje:

Én egyébként nem erőltettem a nagyra semmit sem. Megkérdeztem tőle, ő mondta, hogy ő neki nem lenne gond. De ha azt mondta volna, hogy neki ez így nem jó, kitaláltunk volna valami mást. A kicsitől is megkérdeztük, hogy nem szeretne-e a nagyinál, vagy a nagybátyjánál lenni addig, de a bátyja mellett szavazott.


Nagyjából egyébként egyidőben érnek haza az iskolából, szóval max. 1-2 órát lenne egyedül a lányom.


Ha a nagy meg esetleg beteg lesz, akkor szólnak a nagybátyjuknak. De egyébként a kicsi is megtud főzni.


De így olvasva, igazatok van, hülye voltam, nem jó az, ha egyedül vannak egésznap otthon. Mindenféleképpen megkérek valakit, hogy néha-néha nézzen rájuk.


Köszönöm nektek!

2018. nov. 8. 14:58
 44/68 anonim ***** válasza:
34%
11 évest semmiképp. 14-15-től talán, nagyobb testvérrel, de az is gyerekfüggő.
2018. nov. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
42%
A 11 éves megfőz????
2018. nov. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 A kérdező kommentje:
#45 Tud főzni, igen. Nyílván azért nem kell túl bonyolult kajákat elképzelni.
2018. nov. 8. 16:05
 47/68 anonim ***** válasza:
20%

45

Miért a 11 éves főzne, ha ott a nagyobb testvére?

És mi bajuk lenne attól, ha nem a házi rántásosfőzeléket ennék egy hétig, hanm kifőzdében/menzán/melegszendvicsen élnének? Mi?

2018. nov. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
41%

Dehogy hagynám.. meg aki a Skypeal jön..aki két hétre otthagy egy 11 évest azt szerintetek érdekli a gyereke?


A feleségednek több esze van mint neked vagy legalábbis ő szereti a gyerekeiteket.

2018. nov. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
29%

Dehogy hagynám! Eszembe sem jutna.

De ha nem tetszenek a válaszok, kár kérdezni. A feleségednek igaza (és több esze) van.

2018. nov. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 A kérdező kommentje:

Mint írtam nem kirándulni megyünk, hanem pontosabban műtétre. 3-szor kell műteni a feleségemet és valószínűleg egy pár napot bent is tartják. Ez nem olyan dolog, amit csak úgy letudunk fújni.


És, ha szerinted emiatt nem szeretem a gyerekeimet, akkor csak gratulálni tudok neked.


Néhány válasz meg azthiszem jogosan zavarhat, hisz marhára nem az volt a kérdésem, hogy mit gondoltok rólam. De ha esetleg mégis leszeretnétek írni, hogy a feleségemnek igaza van, akkor legalább ne így, hanem normális, emberi módon, mert tudtommal azok vagyunk.

2018. nov. 8. 19:08
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!