Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A mostani szülők mért veszik...

A mostani szülők mért veszik könnyedén és természetesnek (már-már büszkék rá) hogy ha 15-16 éves lányuk már szexel? Mért vannak ennyire elkényeztetve és mért van ennyi minden elnézve a mai fiataloknak?

Figyelt kérdés
Mért nincs arany középút?Mi ez a nem lehet a gyerekre rákiabálni,mert jaj szegény lelkivilága megsérül?stb
2018. dec. 1. 19:39
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

18/20


Ahhoz képest,hogy mindenki tudja,azt mondja,írja ő ilyet nem ismer és tagad.


Off:


Nem azt írtam hogyan kellene bárkit nevelni.Kérdést tettem fel és leírtam a puszta tényeket.


És igen tisztában vagyok vele,hogy milyenek a fiúk,lassan olyan hogy férfi nem lesz,belőtt hajú,tapadós,szinte cső gatyába mászkáló vézna páva hajú gyerekeket látok.Aki meg ki van gyúrva az is érdekes megjelenésű és viselkedésű.Ott is látom,hogy megyek a pia,fű,közben meg elkényeztetett anyuci kisfia,mert ott is rengeteg 17-18 éves gyerek van akit úgy kell anyucinak fogtömésre vagy háziorvoshoz elhordani,azt sem tudja egyedül megoldani.

2018. dec. 1. 20:41
 22/34 anonim válasza:

Igaz hogy vannak ilyenek de nem mindenki.

Az én osztályomban mi van hogy elmegyünk inni de nem hányádig viszunk nem szexelünk és nekem még nem is volt barátom pedig 15 éves vagyok viszon van olyan osztálytársam is aki már drogozott és minden héten másik fiúvak kavar. És szerintem ne álltalánosíts mert még sok olyan lány van aki nem fekszik le minden jött mentel.

2018. dec. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

Nekem is magas.Én is ismerek olyan már 22 éves lányt,aki elment érettségi után dolgozni,de ott apukának kell napi szintem csomagolni a lánynak kaját,mert lefőznie a reggeli kakaót.Tudod mikor jó fenékbe billenteném.


És rengeteg ilyen fiatal van ott van 18-20 évesen és még mindig apu vagy anyu csomagol nekik.Aki panelban lakik ahol azért könnyű és gyors a takarítás a kis nm2 miatt is,azt sem képes felporszívózni a majdnem felnőtt vagy már felnőtt gyereke,mert belehalna.

2018. dec. 1. 20:43
 24/34 A kérdező kommentje:

23/24


A hozzád hasonló lányokat nem is bántom,de rengeteg a korán szexelő lány és az viszont egyre általánosabb,hogy semmit nem csinálnak a tinik otthon vagy alig valamit.


Egy középiskolásnak már magának kellene csomagolnia uzsonnát(fiúnak is),vagy a saját cuccait magának kellene kivasalnia,amit rengetegen 18-20 évesen sem csinálnak meg vagy elvétve.

2018. dec. 1. 20:47
 25/34 A kérdező kommentje:

21/25


Te látod jól és ha más oldalon,témában lenne a kérdés feltéve akkor sokan értenének veled egyet.

2018. dec. 1. 20:51
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
De kerdezo meg mindig nem kaptunk ra valaszt hogy teged miert erint ennyire ez a dolog? Tudjuk mi is es sokan masok hogy milyen vilagot elunk mar nem ugy nevelik a gyerekeket (akinek nem inge...) Mint nagymamaink hogy igenis kapott egy nagy pofont es megis tisztesseges nem elzullott gyerekeik lettek. Latod igy halad a kor ez ellen mi itt hiaba zendulunk fel ha nem tehetunk semmit. Nem a mi dolgunk mar nem igy nevelik a gyerekeket. Bejott a modern kor az iphone es tarsai,a gyerekek azthiszik ok mar felnottek 15 eves fejjel alkoholizalnak drog cigi szex. De sajnos ezzel kell eggyutt elnunk nemtudsz te se mit tenni attol hogy fel vagy haborodva es folyamatosan leirod h mit hogyan kellene tenni es hogy mik tortennek.
2018. dec. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

Szerintem mindenkit érint a dolog aki találkozik vele,szembesül vele és hallja.


És itt nem a világ változása a legfőbb gond,ez csak jó kifogás,erre hivatkoznak,hogy nem lehet tenni ellene.Nem is akarnak,vannak normálisak és egyre több nem normális,züllöt is.


Az a baj hogy külföldről is csak a rosszat,a züllést,erkölcstelenséget vesszük át.



A testi fenyítés híve nem vagyok,de van hogy el kellene némi pofon.

Akkor tudok ki akadni amikor a gyerekek jogai cucc jön elő.A gyereknek több joga van már mint akár a tanárnak.Az a jó és ez nem csak a kisebbségre igaz amikor a szülő meg a tanárt meggyapálni,mert rendszabályozni merte a gyerekét.


(Ok jó pár tanárt sem kell félteni,nem mindenki illik erre a pályára sem,nem irigylem a tanárokat ilyen szempontból)

2018. dec. 1. 21:24
 28/34 anonim ***** válasza:
88%
Ugyan ugyan. Engem is bosszant ez a sok okoskodás amit ide vetett a kérdező. Neked van gyereked, hogy ennyire kioktatod a mai szülőket és 1kalap alá veszel mindenkit? Ezek a problémák valós problémák, amik ez előtt 100 évvel is voltak és ez után is lesznek. Maximum most feltűnőbb mert van internet és sok információ jobban terjed mint a nagyanyáink idejében. Irigylem az időd, hogy ennyit tudsz filozofálni és oktatni. Amúgy meg semmi közöd hozzá, hogy ki hogy neveli és mit enged meg a gyerekének. Az én anyám pl soha nem mondta, hogy ne igyak ne sminkeljem magam ne menjek bulizni vagy ne pasizzak. És nah bumm egy normális felnőtt vált belőlem. Voltak görbe estéim kis suttyó koromban, amit egy percig nem bánok. Most anya vagyok és ha a fiam azt mondja 16evesen, hogy bulizni akar én sem fogom bekorlátozni, a kamasz kor hozzá tartozik a felnőtté váláshoz. Jah és a szex. Mi közöd hozzá ha vki 15evesen már nem szűz? 13voltam amikor össze jöttem az első szerelmemmel 2evet voltam együtt vele amikor megtörtént és 22eves voltam amikor szakítottunk. Akkor én egy hülye kva vagyok a szemedben? Nah ennyi bajom legyen "OFF"
2018. dec. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
82%
Utolsonak teljesen igaza van !! Kerdezo semmi kozod masok nevelesi elveihez. Nemrudom miert foglalkoztat mas ennyire de valamit kezdj magaddal hogy legyen eleted..minden valaszodban ugyan azt pofazod,ettol nem oldasz meg semmit nyugi.
2018. dec. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem 20-30 éve ugyan ez volt... Példa rá, anyum 20 évesen szült engem és ez nem volt kirívó eset (29 vagyok). Akinek 20-22 évesen nem volt gyereke, vénlány volt... Magyarul akkor is szexeltek a fiatalok. Nyilván más volt az értékrend, és nem tettek ki mindent az ablakba, de ugyanez ment akkor is, csak pepitában
2018. dec. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!