Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A mostani szülők mért veszik...

A mostani szülők mért veszik könnyedén és természetesnek (már-már büszkék rá) hogy ha 15-16 éves lányuk már szexel? Mért vannak ennyire elkényeztetve és mért van ennyi minden elnézve a mai fiataloknak?

Figyelt kérdés
Mért nincs arany középút?Mi ez a nem lehet a gyerekre rákiabálni,mert jaj szegény lelkivilága megsérül?stb
2018. dec. 1. 19:39
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
77%

Miért, mit csináljanak a szülők? Egyik sem örül neki, de tiltással csak azt érik el, hogy titokban csinálják a gyerekek, esetleg elszöknek otthonról, bajba kerülnek, nem mondják el és miegymás. Ha most engedik, lehet később már nem lesz olyan izgalmas nekik a pia, drog, stb. Ráadásul így legalább kialakul köztük egy kis bizalom is valószínűleg és, ha a lány mondjuk teherbe esik, fog merni szólni a szülőnek és nem csak azt veszi észre a szülő, hogy gömbölyödik a kamaszlányuk hasa.


16/L

2018. dec. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
61%

régen is ugyanúgy korán szexeltek..lsd. legtöbb nagymama-dédmama már 16 évesen szült, csak ők terhesen megházasodtak


de az elkényeztetős rész lett nagyon durva, meg a liberális-no nevelés...


én nem akarok álszent lenni 14 évesen rúgtam be először, de akkor nagyon...még is tudtam hol a helyem, nem dumáltam vissza a tanároknak, illemtudónak mondanám magam és nem szexeltem orrbaszájba mindenkivel

16 évesen, már majdnem 17 évesen vesztettem el a szüzességem(azóta is együtt vagyunk és második gyerekünket várjuk)

de bizony nekem is volt előtte több fiúm..


füvet is kipróbáltam kamasz koromba, de nekem nem jött be


összességében szerintem nevelés vagyis annak hiánya a legnagyobb gond! régen is ugyanúgy kipróbáltak mindent a fiatalok...csak mellette tudtak viselkedni is és nem estek túlzásba

2018. dec. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy tanulmányokból, meg statisztikákból általánosítasz.

Én meg kamasz gyereke(ke)t neveltem/nevelek. Valószínűleg többel találkoztam eddig életemben, mint te. Látom, hogy milyenek. A többségre NEM IGAZ, amit írtál.


Mellesleg hobbiszinten családfakutatással foglalkozom, 1700/1800-as évek beli anyakönyveket böngészek. Én még életemben annyi lányanyával nem találkoztam, mint amennyi bejegyzésnél ott "törvénytelen" bejegyzés szerepel a születéseknél és a legtöbb helyen nincs is megjelölve az apa, elenyészó százalékban utólagos bejegyzés, hogy később elismerte a gyermeket. Akkor milyen mostani szülőkről is beszélsz?

2018. dec. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Egyszerre kap el a mérhetetlen düh és röhögőgörcs a válaszaidtől, Kérdező. Sírok rajtad, csak nem tudom, hogy rossz, vagy jó értelemben. :)

Kérlek, keress magadnak életet, mert amit itt leművelsz, az szánalmas és csak magadat járatod. - Csak, hogy a témához is kapcsolódjak, nem tudom, hogy anyuci mit gondolna, ha meglátná, hogy drága gyermeke mit művel az interneten. - (:

2018. dec. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!