Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan kezeljem a 14 éves...

Hogyan kezeljem a 14 éves lányomat?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom mit rontottunk el. Brutálisan viselkedik. Testvéreivel bunkó, kaffog. Csak az ön-ön érdek. Csak akkor hajlandó megmozdulni, ha kell valami. Nincs elhalmozva, de mindene megvan. Több is mint sok gyereknek az ő korában. Ha megkérem, hogy mosogasson el, kaffog, csattog... De ha neki kell v. Mi mindenki ugorjon. Tanâcstalan vagyok...
2019. ápr. 12. 08:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor itt a probléma, nem gyereked van, hanem kutyád 😣🤔
2019. ápr. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

[link]

sokat elárul ahogy írsz a gyerekedről. nyilván ezt tükrözi a viselkedése.

2019. ápr. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
68%

Lehet nálunk, a családjukban, abban a dialektusban használják a kaffog szót. Majdnem minden családban van egy furcsa szó, amit használnak. Nem hinném, hogy kutyának tartaná a lányát.


Attól függetlenül, hogy dackorszak, 14 évesen nem kellene tiszteletlennek lennie. A feladatait végezze el, szabj te határt a bunkóskodásának (nem fizikai erőszakkal persze, hanem fegyelmezéssel, ellenőrzéssel. Ha nem mosogat el, állj fölé, nézd addig, míg nincs csinálja meg, kapcsold le a netet/TV-t, stb.) és majd kinövi. Ez csak rosszabb lesz, ha már most így viselkedik veled.

2019. ápr. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Boldog vagyok, hogy a kaffog szón vagytok leragadva. Persze kutya,megyek is megetetni... Bânom, hogy itt próbáltam segítséget, tapasztalatot kérni. Természetesen aki korrekt vokt, annak köszönöm.
2019. ápr. 12. 19:28
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Az ha türelmesen nem a szavába vágva végig hallgatod aranyat ér. És van egy olyan sejtésem,hogy amint mond valamit máris letámadod azzal,hogy ne kaffogj.A kamaszkoromban elején igen de, utána anyukám engem soha ne támadott le,hanem teljes normál hangerővel elmagyarázta,hogy ezt miert nem kéne.Nem fennhangon beszélt és oktatott ki.Sok-sok anya és lánya beszélgetés a reggeli kávé mellett nagyon sokat javult a kapcsolatom anyukámmal.Sok sikert :) 16/L
2019. ápr. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
31%
Két nagy büdös pofon ézhez térítené.
2019. ápr. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Vagy inkább nem. Rosszabb lenne...
2019. ápr. 13. 08:09
 18/21 anonim ***** válasza:
46%
Akkor három pofont kell neki adni.
2019. ápr. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
47%

elkényesztetett h*lye pix* már bocs :/

Adj neki egy pofont szerintem az hogy nincs kedve az ok,de soha semmiben az kissé durca na mind1


Mai lányok vagy is mai pénzes kűrwáákk :)

2019. ápr. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
34%
nekem elverték a talpamat de úgy hogy egyböl csináltam amit kértek
2019. ápr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!