Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Keresztlányom nagyon rossz...

Keresztlányom nagyon rossz döntést hozott, hogy győzzem meg a jóról?

Figyelt kérdés

18 éves igazából és egy visszahúzódó, szolid lánynak ismertem. Viszonylag ritkán. találkozunk mert 130 km van köztünk de napi szinten tartjuk a kapcsolatot vele is, és az édesanyjával is, aki testvérem.

Húsvétra mindig megyünk hozzájuk, ez egy családi szokás nálunk, mert a rokonok nagy része ott él abban a városban ahol ők. Úgy volt, hogy csütörtök délután megyünk csak, de változott a terv, így reggelre érkeztünk. A nővérem mondta menjünk nyugodtan, ő dolgozik, de a keresztlányom otthon van. Azt hittem neki is szól róla hogy előbb érkezünk, de amikor odaértünk nem ő nyitott ajtót, hanem egy elég hiányos öltözetű pasi. Úgy meglepődtem köpni nyelni nem tudtam. A keresztlányom is meglepődott hogy ott állok az ajtóban aztán bemutatta a férfit, akiről kiderült hogy a barátja. Nagyot csalódtam benne. Mindig mondtam neki, hogy értelmes, okos fiút válasszon ha eljon az ideje, de ez a fiú minden, csak nem a keresztlányomhoz való! Tele van tetoválásokkal, és a modora is borzasztó. Hetyke, cinikus. Hogy vegyem rá a keresztlányomat hogy hagyja ott ezt a fiút, mert nem hozzá való? 25 éves, dolgozik, egyetemre nem járt.


2019. ápr. 24. 21:27
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

A választásához tényleg semmi közöd. Ha mégis felelősnek érzed magadat, beszélgess el vele a biztonságos szexről.

Bár minden keresztény felekezet tiltja a házasság előtti nemi életet, de ezt a szabályt, már nyilvánvalóan megszegi a leányzó. Ez az ő lelkiismereti problémája, ha problémázik rajta egyáltalán. De akkor legalább védekezzenek, méghozzá biztonságos módon.

2019. máj. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!