Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Keresztlányom nagyon rossz...

Keresztlányom nagyon rossz döntést hozott, hogy győzzem meg a jóról?

Figyelt kérdés

18 éves igazából és egy visszahúzódó, szolid lánynak ismertem. Viszonylag ritkán. találkozunk mert 130 km van köztünk de napi szinten tartjuk a kapcsolatot vele is, és az édesanyjával is, aki testvérem.

Húsvétra mindig megyünk hozzájuk, ez egy családi szokás nálunk, mert a rokonok nagy része ott él abban a városban ahol ők. Úgy volt, hogy csütörtök délután megyünk csak, de változott a terv, így reggelre érkeztünk. A nővérem mondta menjünk nyugodtan, ő dolgozik, de a keresztlányom otthon van. Azt hittem neki is szól róla hogy előbb érkezünk, de amikor odaértünk nem ő nyitott ajtót, hanem egy elég hiányos öltözetű pasi. Úgy meglepődtem köpni nyelni nem tudtam. A keresztlányom is meglepődott hogy ott állok az ajtóban aztán bemutatta a férfit, akiről kiderült hogy a barátja. Nagyot csalódtam benne. Mindig mondtam neki, hogy értelmes, okos fiút válasszon ha eljon az ideje, de ez a fiú minden, csak nem a keresztlányomhoz való! Tele van tetoválásokkal, és a modora is borzasztó. Hetyke, cinikus. Hogy vegyem rá a keresztlányomat hogy hagyja ott ezt a fiút, mert nem hozzá való? 25 éves, dolgozik, egyetemre nem járt.


2019. ápr. 24. 21:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

1. Hagyd, hogy tapasztalatot szerezzen, akar rosszat is. A kamaszok amugy sem hallgatnak a szuleikre, akkor miert pont rad hallgatna?

2. Lehet, hogy nincs igazad, es akkor csak beleronditasz valamibe.

3. Egy könyvet sem a boritója alapjám itélsz meg.

4. Az eg vilagon semmi kozod hozza, hogy kivel jar, kivel szexel.

2019. ápr. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmi,de semmi közöd hozzá.Pláne nem beleszólni.Maximum elmondhatod a véleményed,hogy szerinted nem hozzávaló.Ha a saját szülei nem szólnak bele,neked aztán főleg nem lehet.
2019. ápr. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Es kinek kepzeled magad, hogy megmond hogy ki hozza valo? Hm?

Mellesleg, csak hogy tudd, aposom diplomas es nincs tetovalasa. Megis ketszinu, agressziv, haszonleso, letagadta a sajat lanyat, megutotte a feleseget, 10 forintert felragna az aszfaltot.

Es semmi kozod hozza, foglalkozz a sajat dolgoddal.

2019. ápr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmondod neki, hogy negatív a véleményed a srácról, vagy fúrod, akkor pont az ellenkező hatást fogod elérni. Inkább csak véleménynyilvánítás nélkül hallgasd meg a keresztlányodat, és legfeljebb akkor adj tanácsot, ha úgy érzed, hogy ő is elbizonytalanodott a kapcsolatban. Ebben az esetben esetleg segíthetsz a szakítás felé billenteni a mérleg nyelvét, de csak akkor, ha benne is érik az elhatározás. Amíg szerelmes és tombolnak a hormonok, biztos, hogy minden kritika, ami a párját illeti, ellenállást fog szülni.
2019. ápr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
most tényleg az a bajod, hogy egy felnőtt nő lefeküdt egy felnőtt férfival? úristen. szakadj le arról a szegény csajról, ha nem bírsz értelmes ember módjára viselkedni, inkább ne viselkedj sehogy
2019. ápr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
10%

Jól leírták az előttem szólók, hogy jobb lenne, ha nem tennél semmit.

Egyet tennék hozzá: ha valóban a keresztlányod, akkor nem azon kéne aggódnod, hogy kivel, hanem azon, hogy egyáltalán bárkivel szexelt házasság előtt (ami a keresztény vallás bármely irányzata szerint bűn). :) (Persze nyilván vagy nem vagy igazi keresztanyja, vagy csak divatkeresztény vagy.)

2019. ápr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
53%
mert mindenkinek egyetemre kell járni XD így sincs szakember már. 18 évesen meg már tud dönteni, elvileg felnőtt ember
2019. ápr. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer láttad meg véletlenül és te már ennyiből el is tudod dönteni, hogy nem hozzá való? Gratulálok! :D Tényleg ne szólj bele, mert nem a te dolgod, nem is tudsz semmit az egészről, nem ismered a fiút és a leírtak alapján nem történt semmi rossz és szerintem nincsen semmi probléma. Mindketten felnőttek, akik el tudják dönteni, hogy mit akarnak, szóval nem pici gyerekekről van szó. Ha a barátja, akkor nem is a 45. ismeretlen partnere a héten, akit csak úgy hazavisz a buliból. Az pedig eleve nem értem, hogy miért lenne probléma, ha valakinek tetoválása van vagy nem járt egyetemre. Azt már pláne nem értem, hogy miért gond, ha dolgozik... Hetyke, cinikus, pont mint sokan mások, és? Attól a keresztlányod még ugyanaz az ember, aki előtte is volt. Nagyon túlreagálod a dolgot és abszolút nem értelek. Hagyd békén, különben akár tényleg el is felejtheted a keresztlányodat, ezt most tapasztalatból mondom.
2019. ápr. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
100%

Nem megsérteni szeretnélek,de ebben korban, ha szerelmes a lány, csak a kettőtök viszonyát fogod elrontani, ha megpróbálod elszakítani őket.A másik meg, hogy felnőtt emberek.Azt csinálnak amit akarnak, ilyen szempontból keresztanyaként, semmi közöd hozzá, hogy kivel van együtt. Szerintem még a tesódéknak(lány szülei) sem kéne beleszólni ebbe, nem hogy neked.

Illetve a fiú külseje nem neked kell tetszen, attól pedig, hogy nem járt egyetemre, és cinikus a stílusa, lehet jó ember.

2019. ápr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Van tetoválásom, egyetemre se jártam, dolgozok (becsületesen) és 25 éves vagyok. Így kell megtudom, hogy semmire kellő vagyok.

Ami pedig a kérdést illeti, szerintem ne szólj bele. Egy embert utálok mindennél jobban és az a keresztanyám (papíron), pont az ítélkezés miatt és mert akkora orra van, hogy mindenbe beleüti. Ne akard, hogy nálatok ez legyen, inkább csak csendben legyél mellette. Ha kell nevess, ha kell sírj vele és támogasd. Értékelni fogja.

2019. ápr. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!