Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők ti ezt engednétek?

Szülők ti ezt engednétek?

Figyelt kérdés
A 15 éves lányom kitalálta ,hogy el akar menni a nyáron egy fesztiválra.Olyan dolgokat mond nekem,hogy sokat tanult az idén és megérdemli hogy egy kicsit szórakozon. A lányom jól tanult 3.7 az átlaga. A barátnőivel akar menni. Kecskeméten lakunk. És ha én is vele mennék? Egy 37 éves anyuka

2019. máj. 29. 14:16
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
75%
Mázlista vagyok hogy a 16 évesem aki legalább tényleg jól tanult (4,7) utálja a tömeget és inkább sporttáborba megy :-D
2019. máj. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
64%

Ja, hát ilyen pia-drog-szex zenei körítéssel pont nem való pár 15 éves csitrinek, aki attól érzi magát nagylánynak, hogy mindenki megnézi, ha pichanadrágban vonul a plázában.

37 éves felnőtt embernek eszébe nem jutna elengedni, mert még elég élénken emlékszik, hogy mi is zajlik egy hasonló fesztiválon.

Meg se kérdezd anyádat, nem fog elengedni.

2019. máj. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
78%
Erre így én is nemet mondanék. Kezdetnek jobb lenne valami helyi fesztivál/koncert/buli. Ahol gyorsan ott tudsz lenni, ha felhív a gyerek, hogy gáz van, vagy egyedül is könnyen haza tud jutni, ha valami balul sül el. Azt esetleg valaki magyarázza már el nekem, hogy függ öszze a tanulmányi eredmény azzal, hogy tud-e a gyerek biztonságosan fesztiválozni. Kevésbé kap napszúrást, ha tudja a Pitagorasz tételt, vagy mi? Esetleg ha hibátlanul tudja Afrika országainak a fővárisait, akkor nem hat rá a piájába kevert drog? Vagy esetleg valami verselemzés fogja őt megmenteni egy erőszakosan nyomuló pasitól? Komolyan nem értem. Azt meg nem tudhatjuk, mekkora munka van ebben a 3, 7-es átlagban.
2019. máj. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
58%

Mindegy, mennyire bízok a gyerekemben, nem ő lesz ott egyedül. Pont hogy a többi emberben nem bízok.

Nagyon kevesen mennek oda csak bulizni.

2019. máj. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
57%

Azért rugóznak sokan ezen a gyengécske átlagon, mert erre hivatkozott a gyerek.

Bulira lenne esze, de mi az elképzelése a további kis életéről, ha annyira meg van elégedve 3,7-tel?

Ez itt a probléma. A gyerekessége.

16 éves fiam elitgimiben, piszok nehéz tagozaton 4,7. Na, ezzel mehet a Campusra a barátnőjével, baráti társaságban, mert kislány is egy elitgimiben kitűnő, ezért elengedik a szülei.

Mert van bennük 16 évesen is felelősségérzet, a jövőjüket illetően. Ilyen eredmény a tanulásban, ezt mutatja.

A 3,7 átlag amit olyan ragyogóan gondolnak itt sokan, nem ezt mutatja.

Persze, ha gyerek egy szakiskolában 80-as IQ-val tengődik, hadd menjen....

2019. máj. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
83%

De meg van áldva a sok szülő itt az "elitgimnáziummal", mintha csak ott lenne élet. Én egy lakótelepi középiskolában voltam 4-es tanuló (matekból kettes), mégis ledoktoráltam.


On: 15 évesen nem engedném fesztiválra napokra, legjobb tudomásom szerint a SZIN 16+.

2019. máj. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
82%
És ha 5-ös az átlaga, akkor mi van? Pár szín jeles, szolid könyvmoly kislány lenne csak igazán bajban ilyen helyen! A jó jegy nem egyenlő az élettapasztalattal.
2019. máj. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
77%
Nem engedném el akármilyen az átlaga stb.. Egy 15 éves lány nem való oda mégha megbízható akkor se hiszen gondoljunk bele azt csinál ott amit akar nem látja senki stb.. Ilyen helyi kisebb városi fesztiválokra elengednem vagy koncertekre persze akkor ha tudnám, hogy megbízható.
2019. jún. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
53%

Nem valószínű hogy elengedném, csak úgy ha haza tud jönni estére, vagy van valami megbízható idősebb tesó aki néha rájuk néz.

Viszont a 3,7-re nem tudom miért van mintenki kiakadva. Nem tudjuk milyen volt a lány tavalyi, vagy félévi átlaga, hogy mennyit dolgozott ezért.

Nem kell mindenkinek zseninek lennie, simán lehet hogy halálra tanulta magát és több tárgyból javított, csak épp sz.r szegény mondjuk reáltárgyakból. Simán lehet belőle remek angoltanár vagy virágkötő ettől még.

2019. jún. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 B25 ***** válasza:

Hát én idén fogok először fesztiválra menni, bár ez mindenkinél egyénfüggő. Ennyi idősen nem engedném el a saját korosztályával, csak ha mondjuk egy idősebb testvérrel vagy rokonnal, aki megbízható. Egyrészt egy ilyen fesztivál nem olcsó mulatság, kezdve nagyjából az olcsóbb kategóriákban egy napi jegy 10.000. Ő neki még nem így kéne szórakoznia. Másrészt nagyon sok ittas és egyéb állapotban lévő idősebb lesz körülötte és egy 15 éves könnyen befolyásolható.

20/L

2019. jún. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!