Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők ti ezt engednétek?

Szülők ti ezt engednétek?

Figyelt kérdés
A 15 éves lányom kitalálta ,hogy el akar menni a nyáron egy fesztiválra.Olyan dolgokat mond nekem,hogy sokat tanult az idén és megérdemli hogy egy kicsit szórakozon. A lányom jól tanult 3.7 az átlaga. A barátnőivel akar menni. Kecskeméten lakunk. És ha én is vele mennék? Egy 37 éves anyuka

2019. máj. 29. 14:16
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Hm... én 16 éves vagyok, kitűnő lettem évvégén. Szüleim ennyi idősen nem engednének el, ezt biztosra veszem. Főleg nem a "kis" barátnőimmel. Édesapám megmondta, 18 évesen talán elengedne, de akkor sem a barátnőmmel(akik -viccen kívül, ez igaz- még a McDonalds-ban sem tudnak kérni maguknak ételt), inkább a barátom társaságával, akire "rá mer bízni".
2019. júl. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Szerintem a “jól tanul” 4,5-től kezdődik, és 15 évesen talán, de nem egyedül.
2019. aug. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!