Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 éves lányom szerelmes, mit...

14 éves lányom szerelmes, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
egy aggódó anya.
2019. jún. 14. 11:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Miért aggódsz?
2019. jún. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Hát ebből jó sok mindent megtudtunk.
2019. jún. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
ez eléggé normális ebben a korban... ha eddig nem tetted, világosítsd fel, kb ennyi a dolgod... miért aggódsz?
2019. jún. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
42%

14 éves gyereked van és nem tudod mit csinálj?


Állits fel szabályokat, magyarázd el neki miért aggódsz, pl.hogy nem normális, ráadásul erkölcstelen is ha valaki 14 éves szétteszi a lábát.

2019. jún. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez egy másik generáció, de én 17évesen csókoloztam elöször. Azért aggódom, mert féltem őt. És azt hittem van olyan szoros, baráti - anya-lánya kapcsolatunk, hogy erről tudnom kellene.. De sajnos nem így van. Én csak megtudtam. Mindig is bizalmi kapcsolatban voltunk. Most szomorú vagyok, hogy valamit elronthattam. :( Inkább anyák válaszára lennék kiváncsi, persze megköszönöm mindenkinek.
2019. jún. 14. 11:13
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
Ne aggódj! Ez természetes!
2019. jún. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Én anya vagyok, én is az előző generációhoz tartozom, de nekem 13 éves koromban lett először barátom, 2 évig jártunk, nagy szerelem volt. Mégis milyen szerepe lenne ebben egy anyának? Már azon kívül persze, hogy a felvilágosítás megtörténik.
2019. jún. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
32%
Nem aggódni meg szomorúnak kellene lenni, hanem erkölcsi értékeket kellene belenevelni. De úgy látom neked nem erősséged a nevelés.
2019. jún. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%

Nincs semmi baj.

Fogd ne mosogatni vagy ruhát hajtogatni, és úgy mellesleg említsd meg, hogy állód, barátja van, és kicsit rosszul esik, hogy nem tőle tudod.

Ennyi.

A felvilágosításon 14 évesen rég túl kellett esni. Ha nem, akkor ideje. Az se gond, ha a kezébe adsz egy megfelelő színvonalú könyvet, pl. Szexlexikon.

Ami nagyon-nagyon fontos!!! Mondd el, hogy a szex önmagában nem gáz, de attól félted, hogy teherbe esik. Bármikor, bármilyen körülmények között szólhat, ha óvszerre vagy esemény utánira van szükség. Minden balhé nélkül megveszed.

Nekem a lányom még kisebb, a fiam lassan 16. Pár hónapja van barátnője. Egyszerűen vettünk gumit, és odaadtuk. Csak azt kértem, hogy szóljon, ha elfogyott. De nem kell sietniük, 3 évig jó.

2019. jún. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
96%

54% nah ha ilyen anyám lenne mint amiket most ide leírtál biztosan jó pár évig nem lennék hajlandó közölni veled ha barátom lenne.

Kérdező : még kicsi a fiam így inkább az én történetem írom le. 13éves voltam amikor szerelmes lettem és lett barátom. Édesanyám nagyon laza jó kapcsolatban voltunk mindig is. De hónapok teltek el, hogy közöltem volna vele. Akkor felvilágosított a szexuális dolgokról. Együtt is aludtunk több mint 2év eltelt mire megtörtént. És 8év együttlét után ért véget az a kapcsolat. Igaz neki adtam a tinikoromat és nem a bulizásnak, de tényleg csodálatos és teljes volt, főleg, hogy a szüleink ezt nem nehezítették meg. Bízz a lányodban. Ennyit tanácsolok.

2019. jún. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!