Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14 éves lányom szerelmes, mit...

14 éves lányom szerelmes, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
egy aggódó anya.
2019. jún. 14. 11:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%
12 évesen volt először barátom, vele csókolóztam is. A nászjszakámon szexeltem először. 😊 Ezek a tini járások semmit nem jelentenek, hidd el. 4 lányom van, én várom is kicsit ezt a pasizós időszakot, kíváncsi vagyok, milyenek lesznek, milyen fiúkat hoznak majd haza.
2019. jún. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
91%

Rá 1 évre 15 évesen jöttem össze a férjemmel ,12 éve vagyunk együtt.

Min aggódsz?

Védekezésről világosítsd fel és biztosítsd neki,mert zsebpénzéből ez nem fog kijönni,fiúban meg ne bízz, nemi életet ha akarod ha nem élni fognak a beleegyezésed nélkül is.

2019. jún. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy csak szerelmes valakibe vagy párkapcsolata is van?
2019. jún. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
35%
Vegyél neki kotont és magyarázd el hogy kell használni.Ne értetlenkedj.
2019. jún. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
De miért baj, ha szerelmes? Minden tini az. Folyton. Barátja is van? Vele egykorú, vagy 22 éves? Pontosan mi miatt is aggódsz?
2019. jún. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne bármit is tenned? Min aggódsz?

Ne reagáld már túl légyszi!

2019. jún. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
70%

Hadd legyen. Húgom is az. Ha normálisan megnevelted, nem fogja 14 évesen szét tenni a lábát.

Vagy esetleg attól félsz, hogy már ennyi idősen csalódni fog? Na igen, benne van a pakliban. De mindentől nem tudod megvédeni.

2019. jún. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
24%
Én nem akarok senkit leminősíteni, de van a két véglet. Az egyik anyuka véglet amikor mindentől félti a gyerekét, ez vagy te. A másik aki le se sz*rja és olyan srácokkal is engedi lenni mint például én. :) Esküszöm örömteli leírni, de nem szemétségből írom soraim. Ha van palija és mondjuk közepesen érett a lányod se nem r1banc se nem retardált akkor 2-3 hónapon belül szét teszi a lábát és ne a srácon múljon hogy ki tudja venni, vagy nem. Tehát veszel neki egy csomag gumit, el mondod hogy anélkül véletlen se csinálja. Azért hogy jól érezd magad kösd a lelkére hogy nem fogod le cseszni ha elveszti a szüzességét de legalább tudjál róla. Ha mégis gumi nélkül csinálja ne szégyenkezzen hanem szóljon hogy megtörtént és tegyetek ellene időben. Haverom (23 éves) aludt együtt 14 éves lánnyal az anyja engedélyével, szánalmas de a te eseted sem jobb sokkal.
2019. jún. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Keress neki egy 15-16 éves bikát. Aki nem csinálja fel ennél többet aligha tehetsz
2021. júl. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!