Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A szomszédomban folyton üvölt...

A szomszédomban folyton üvölt az anyuka a gyerekeivel. Azt kiabálja, szófogadatlanok vagytok. Miért kéne azoknak a gyerekeknek szótfogadni?

Figyelt kérdés

Egy mondatot nem képes velük alaphangon közölni, és még vicsorgat is hozzá, meg néha odacsap nekik, aztán sírnak a gyerekek.

Miért nem veszi észre magát ez a nő?


2019. aug. 31. 18:47
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
88%

Minél halkabban mondunk valamit a gyereknek, annál jobban figyel. Nem?


öööööööö, nem.

2019. szept. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
87%

Ellenben az én gyerekeim oda mennek ahova akarnak, nyilván sejtem ha a szomszédba átmentek, legfeljebb bekopogok hogy ott vannak e, de nem cirkuszolok ha elfelejtettek szólni, és ottfelejtették magukat.


És szerinted ez a normális???

2019. szept. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
25%

Ki mondta hogy felveszem a beszélgetéseket? Miért többesszámozol?

1-et vettem fel, mert nem hitték el.


Ki mondta hogy társasházban lakunk? Nincs folyosó, az udvar egy része csak ami közös.


Miért lennék felelőtlen? Az enyémek már nagyobbak, ellátják magukat, nem picik akikre figyelni kell.


Az a baj, hogy így elköltözni sem tudunk, mert hallják hogy minden áthallatszik.

2019. szept. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező hány felhasználó fiókod van? Most már hiába írogatnál arról megerősítő kommenteket.
2019. szept. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
85%

Gondolom te tökéletes vagy, azért én nem lennék büszke magamra, hogy csak sajtem, hogy a kisiskolás gyerekeim a szomszédban vannak.

Én azért szeretem tudni, hova mikor kivel mennek el, és bizony oltári balhe lenne ha csak úgy lelepnenek otthonról.

2019. szept. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
80%
Uhhh ez ciki..:)
2019. szept. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
71%

Hát ez így bukta...


Azt akkor már meg se kérdezem, hogy azt honnan tudod, hogy a gyerekek panaszkodnak az apjuknak, gondolom, ők is ordítanak, igaz? Mekkora kamu...

2019. szept. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

Nem kisiskolások a gyerekeim, önállóak, van kulcsuk, egyedül járnak haza, boltba stb.

De ha nem vitt kulcsot, akkor átment a szomszédba.

2019. szept. 1. 09:24
 29/35 A kérdező kommentje:

Mert bejött az apuka, kérdőre vonta az anyjukat hogy megütötted a gyereket? Tagadott mindent, de a gyerek elmonta, amikor rákérdezett.

Megütött anyád? Ezt megkérdezte 3x mire a gyerek mondta sírva hogy igen.


De mondom fura, hogy papírfal választ el minket.

És két szobával arrébb is hallani, csak ott nem szó szerint,.


Irta itt valaki, csövek vannak abba a falba, az viszi a hangokat.

2019. szept. 1. 09:28
 30/35 anonim ***** válasza:
63%

Persze nehéz azért sokszor türelmesnek maradni,hisz emberek vagyunk hibázunk. De azért megütni szegény gyereket mert hibázik olvasás közben,az azért durva. Engem is zavarna az tuti. Nekem is van,hogy hangosabban szólok mert vannak rosszabb napjaim. De veszek néhány mély levegőt és megnyugszom. És inkább a falat csapóidon mintsem a gyereket. Azt hittem,többen adnak majd igazat a kérdezőnek,furi hogy nem. Persze sokmindent nem tehetsz,még jó hogy legalább az apa normális. Azért figyelj oda rájuk, nehogy a hírekből halljunk viszont róluk,hogy elborult a nő agya és agyonütötte a gyerekeit.

Szerintem azért nem kell mindenért szólni a gyerekre,had éljen már szegény. Ez nem azt jelenti,hogy nem vigyáz rá.

Ez a suttogós módszer amúgy szerintem is jó,néhány tanár is alkalmazza.

2019. szept. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!