Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti meddig aludtatok a gyerekke...

Ti meddig aludtatok a gyerekkel? Meddig volt köztetek? Intimitást nem rontotta el?

Figyelt kérdés

2019. nov. 24. 12:44
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Így van utolsó
2019. nov. 24. 16:04
 12/34 anonim ***** válasza:
26%
10 ez butaság, mindenki az intimitást IS írta, hogy máshol IS el lehet intézni. Összevújva miért okoz gondot egy másik szobában megnézni egy filmet pl? Nagyon lehetetlennek kell lenni, ha valaki ezt nem tudja megoldani.Az csak kifogás.
2019. nov. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Mert pl a gyerek nem akar leszakadni a szüleitől mert ez az összebújás-filmnézés az alvashoz hasonlítható szitu neki, es megy a szülők közé egyrészt. Másrészt igenis jó erzés csak a pároddal foglalkozni kicsit pl alvás vagy csak összebújas az ágyatokban is, "belerondító" gyerek nélkül.
2019. nov. 24. 16:28
 14/34 anonim ***** válasza:
37%

Az én babám óránként, kétóránként kel, ideálisan pár perc szopi utána visszaalszik. Mellen alszik el, és a legkisebb mozgatásra is ébred, tehát nem lehet vhol elaltatni és letenni.


Ha külön aludnánk, egész éjjel kucoroghatnék vele egy fotelben. Úgy semmi intimitás nem lenne.


Így elalszik 9-10 körül, akkor megyünk filmezni vagy együttlenni a nappaliba, ahol a tv van amúgy is, 11-12 körül èbred (ez az első alvásszakasz a leghosszabb), kb akkor lefekszünk hozzà. 11 után már eszünkbe se jutna intimkedni, a párom 6ra jár én félig meg vagyok dögölve. Az én oldalamon alszik, tehát alhatnék a páromhoz bújva, de soha nem tudott amúgy egyikünk se máshoz bújva aludni.

2019. nov. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
25%

Ha a gyerek belerondít, minek szültél? Ő csak közelséget akar, de te már... Intimitás.

Sokan nem fogják fel, hogy egy gyerekkel más életük lesz. Fel fog nőni, akkor lehet intimitás a pároddal. Esküszöm... 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

2019. nov. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
39%
Velünk alszik, mondhatni, babaöbölben. Most lesz három hónapos. Heti 3-4x vagyunk együtt a férjemmel, és egyébként is összebújva alszunk, plusz ő folyton ott van velünk, segít mindenben, így nagyon könnyű egy egyszerű fürdetést vagy főzést is intimmé tenni- ölelések, csókok, bújás, ilyesmi. Nekem így kényelmes, mert éjszaka csak felnyüffen a fiam, odarakom a kezem, és már meg is nyugodott. Megjegyzem amikor felébred, mert éhes, de nekem már nincs erőm kivinni a nappaliba, akkor egyszerűbb így etetni is, aztán a végén belealszik a szopizásba és mehet vissza minden a régibe :) Tudom, hogy ez idővel valószínűleg változni fog, de egyébként én azért is ragaszkodtam ahhoz, hogy velünk aludjon, mert rettegtem a bölcsőhaláltól, és ÁLLÍTÓLAG ha az anyja mellett alszik az első 3-4 hónapban, az ezen tud segíteni. Már csak azért is, mert én borzasztó éberen alszok, és egyből felriadok, bármi van. Úgy gondolom, hogy mivel egyébként nyugodt alvó (egyelőre), a következő egy-két hónapban fogom a kiságyba átszoktatni, ami még mindig a hálószobánkban van, de azért mégsem köztünk alszik addig sem.
2019. nov. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
19%
Az, hogy velem alszik a gyerek, azt jelenti hogy éjszaka amikor én is alszok akkor van ott velem az ágyban. Ha ez valakinél már megöli az intimitást az rég el van b.... Ölelkezni, csókolózni amúgy sem éjszaka szokott az ember. Összebújva elaludni így is lehet. Filmezni is. A szex meg..... Heti 3-4szer együtt vagyunk így is. Simán megoldjuk.
2019. nov. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
78%

Én azt nem értem miért kell kritizálni azt, aki igen is igényli az intimitás azon fajtáját, mikor a saját ágyukban kettesben összebújva pl filmeznek és abba alszanak bele vagy néha pl a szobájukban szeretnének szexelni....🤷🏽‍♀️ Csak mert valakinek gyereke lesz, nem jelenti azt hogy míg fel nem nő, a szülőknek nem lehet vágyuk az intimitás iránt, csak mert valaki konkrétan azzal jött, hogy minek szült akkor a kérdező. Elképesztő komolyan. Mi az, hogy minek szült?! Csak, mert valaki szült, már megszűnik nőnek, feleségnek, embernek lenni? Ha nekik megfelel így, hogy a gyerek első perctől külön szobában, külön ágyban alszik, akkor neked mit fáj ez?? Feltételezhetően az első pár évben egész végig otthon lesz vele a kérdező és 0-24-ben ellátja, estére hadd lehessen már annyi kívánsága, hogy kettesben aludhasson a férjével. Főleg, ha ez kivitelezhető.

Nálunk is első perctől külön alszik a lányunk, mert NEKÜNK így megfelel és mert igen is igényeljük az estéket kettesben a szobánkban. Más meg úgy csinálja ahogy akarja, nem érdekel és főleg nem minősítenitem őt ezért..!

2019. nov. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
77%

Jesszus, én nem akarok még egy vitát ebben a témában. Szerintem is hülyeség mást minősítgetni, szerintem is mindenki úgy csinálja ahogy tudja, akarja, bírja.

Én se vagyok együttalváspárti, de egy többemberes babával, egy szinteltolt lépcsős házzal, ami félkész, egy kerttel, ami félkész, háztartási fizetett és bármilyen családi segítség nélkül egy zsinórban éjjelező, vàltott műszakoló párral, aki emiatt nem vesz részt az altatásvan és el is várja, hogy nyugi legyen éjjel, részmunkákkal, amiket vállalok, én így tudtam életben maradni.

2019. nov. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
71%

Ja és mi addig is kb két hetente szexeltünk, mert kb hetente talàlkoztunk. Általában olyan fáradtak vagyunk, hogy csak meghalni lenne kedvünk, akkor a munkák, az építkezés, most a baba miatt.

Ha véletlenül két-három hét tervezés meg célozgatás után összehozunk egy szexet, akkor tényleg mindegy, melyik szobában tesszük, a nappali vagy a párom pihenőszobája (műszak után ő ott alszik, amióta csak összeköltöztünk) vagy bármi kás közül.

2019. nov. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!