Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti meddig aludtatok a gyerekke...

Ti meddig aludtatok a gyerekkel? Meddig volt köztetek? Intimitást nem rontotta el?

Figyelt kérdés

2019. nov. 24. 12:44
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
18%
2 hetes kora óta köztünk alszik, most 31 hónapos. Van külön ágya 1x aludt benne. Nekem nem teher hogy köztünk alszik. A szexuális életet nem rontotta el, van másik szoba ahol lehet, leginkább éjszaka mikor ők már alszanak. A kisebb a saját ágyában alszik
2019. nov. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
25%
18 itt pont, hogy azok vannak lehúzva mind a pontok tekintetében mind a kérdező álltal, aki együtt mer aludni a gyerekkel és igazodik az ő igényeihez 😅 úgyhogy nem igazán értem, hogy mi miatt háborogsz.
2019. nov. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
85%

18-nak tökre igaza van. Hogy jön vki ahhoz, hogy olyat írjon, minek szült vki?

Mi az h 31 hónapos amúgy? Eskü, hogy ezt számoljátok? Nekem a 10-et is nehéz megjegyezni és 3x elrontom mire kiszámolom...

2019. nov. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
70%
#22 Talán nézz meg 1-2 kommentet.. Kezdve azzal, hogy "minek szültél" és hogy milyen prűd az, aki csak este és/vagy csak ágyban szexel stb stb. Ezt miért kell?? Nem is ismerik a kérdezőt, se azokat a kommentelőket, ahol külön alszanak és odaböfögik, hogy akkor minek szült. Azért álljon már meg a menet! Miért nem lehet azt elfogadni, hogy sokan a hitvesi ágyukban szeretnek szexelni esetenként vagy akár mindig? A prűdség messze nem itt kezdodik. Ha nekik így megfelel, akkor hol a gond? És mi a gond azzal, aki első perctől külön szobában, külön ágyban altatja a gyerekét? Mintha minden gyereknek az lenne az "igénye", hogy a szülei között aludjon évekig és nem létezhet olyan, hogy valaki szeret a saját ágyában aludni..
2019. nov. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
71%

Amúgy engem nagyon is zavar hogy ott a kis ribi mellettem. Megmondom őszintén, az is zavar, hogy az apja. Szívből szeretem mindkettőt, de 7 évet egyedül éltem, és nekem az alvás azt jelenti, hogy senki nincs nemhogy az ágyban, de a lakásban sem, és hogy egy kulcsra zárt ajtó vàlaszt el minden emberi lénytől...

Szóval ilyen ősanya vagyok 😂 de ha nem aludna mellettem a gyerek, 10 hónap alatt 2 órát nem tudtam volna egyhutmzamban aludni, így se jön össze a legtöbb éjjel. Egyik betegségem a másik után jön. Szívritmzszavar, ízületi gyulladás, àllandó hányinger a fáradtságtól.

2019. nov. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Eleinte mellettem aludt obolben,sokat ebredt meg a ferjem is horkolt igy semmit sem tudtam aludni,ferjem atment a masik szobaba aludni es ez azota igy van (17 honapja),hogy en a gyerekkel alszom.Meg tart az ejszakai ebredes (2-3-szor ez a jobbik eset) ettol csak tobb szokot lenni,igy nem is birnek jarkalni hozza.Nem jo ez igy,jobb lenne ha mindenki a sajat agyaban aludna.Remelem idovel igy lesz,csak akod mar nagyon hozzam fog szokni a gyerek.
2019. nov. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
90%
Eleinte külön aludt. Bár rengeteget ébredt, én nem szerettem volna ha köztünk alszik. Végül a szeparációs szorongás idején került közénk, addigra fáradtam el annyira hogy ne bírjam tovább. Ráadásul akkor nem olyan volt mint korábban hogy ébredt, kis nyugtatás és aludt tovább. Hanem képes volt órákig ébren lenni és "őrizni" engem. Na ezt bírtam kb másfél hónapig. Aztán ment a kukába az elvem és közénk került. Végül, hogy könnyebb legyen majd külön költözni tőle, vettünk egy nagy matracot az ő szobájába és ott alszunk. Így ha elaludt nyugodtan kimehetünk tv-zni, enni, filmezni akármi. És amiatt se izgulok, hogy leesik, mert kb 15 centiről esne le. Mi amúgy nagyon szeretünk vele aludni, de hazudnék ha azt mondanám nem hiányzik az esti összebújás a saját ágyunkban. És hogy teljesen őszinte legyek nekem konkrétan a saját ágyunk hiányzik 😀 hogy abban alhassak. De majd az is eljön. Egyébként nem érzem hogy kinyírta volna az intimitást, inkább csak kicsit nehezebbé tette.
2019. nov. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
62%

Kicsit OFF de én se vettem korábban észre a horkolást, mert nem kellente 4-5x próbáljak visszaaludni.

Most meg ha a gyerek alszik sem bírok aludni, gyakran lemegyek a kanapéra, csak akkor meg későn érek fel és a páromat felzavarja a baba.

Tényleg néha elcsodálkozom, mennyit alszom. Pl tegnap 1-2-ig, aztán fél 5ig, utána felébredtem...

2019. nov. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
16%
Az intimitásról még annyit, hogy nekem bejön a másholszex, régen is panaszkodtam a páromnak, hogy ez a hálóruhaban ágyban dolog nekem nem jön be. Most legalább muszáj kreatívnak lenni.
2019. nov. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
38%
Jogos, ezzel én sem értek egyet, hogy "minek gyerek". De azzal se, hogy az a gáz h vele alszik. Én úgy gondolom, mindenki döntse el, hogy a jó neki. Mindenki le van húzva, aki azt írta, hogy vele alszik de ettől függetlenül nem ment a kapcsolat, az intimitás rovasara. Akkor innentől kezdve a kérdés megvalaszolva nem kellene belekötni, kiforgatni, hogy ezek a nők megszűnnek nőnek, feleségnek létezni.
2019. nov. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!