Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti meddig aludtatok a gyerekke...

Ti meddig aludtatok a gyerekkel? Meddig volt köztetek? Intimitást nem rontotta el?

Figyelt kérdés

2019. nov. 24. 12:44
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
54%
Megint egy provokáló kérdés. Ha nem az a válasz jön, ami a kérdeznek vagy a vele egyet erőknek tetszik már lehurrogják. Ő, azt megsúgom, hogy mindenki úgy alszik, ahogy neki jó, tőlem még a csűrben is aludhat...
2019. nov. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:
65%

Egy darabig valószínű nem lesz sok szex.

Érdekes, hogy itt mindenki kicsi gyerek mellett is folyamatosan szexel. A kisgyerekes családok nem a sok szexről szoktak szólni. Az ember örül, ha nyugodtan aludhat egyhuzamban par órat. :))

2019. nov. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
57%

Nagyobbik lányunk 4.5 éves. Nekem hatalmas kritérium volt, hogy nem aludhat köztünk.

Sorvadt babaként született 2 hónapos koráig melletünk aludt bölcsöben éjjel nappal a saját kiszobájában saját ágyában ami alig volt 4 lépés az ágyunktól az akkori albérletünkben.

17 hónapos volt mikor költöztünk, az addig szuperül alvó gyerekemet annyira megviselte a költözés, olyan durva szeparációs szorongást kapott, hogy nem lehetett vele mit kezdeni. Férjem nonstop hetelt külföldön én meg már teljesen ki voltam merülve, volt, hogy 1 éjszaka 40x is felébredt sikítva örjöngve ez ment 1.5 hónapig. A szomszédok már azt hitték éjjel nappal verem a gyereket 🙄 aztán magam mellé vettem onnantról újra átaludta az éjszakját. 3 éves koráig aludt köztünk.

A kisebbik 22 hónapos, 7 hónapos koráig alust melletünk kiságyba azóta köztünk. Ő szintén ugyan ezt "eljátszotta" mint a nővére. Elaltattam ha csak közelítettem a kiságya felé fent volt. Ha sikerült is letennem még ki se egyenesedtem már fent volt.

Összesen 3x költöztünk mióta megvannak a gyerekek.

A nagyobbik is velünk alszik egy szobában de külön ágyban, amúgy rettentően érzékeny gyerek.

Nekünk abszolút nem okoz gondot, hogy velünk alszanak. Férjem imádja mikor a kicsi oda vackolja magát a párnájára.

A házasságunk köszöni jól van, nem tünt el az intimitás se a sex. Minden megoldható.

Számomra döbbenet, hogy sokaknak az intimitás kimerül a sex fogalmával és, hogy sexelni csak a hálóban ágyban lehet. 🤔

Lehet puffogni lehet leszólni a másikat csak 3 dolgot ne felejtsetek el. Mindenkinek magánügye. Minden gyerek más. Mindenki úgy csinálja ahogy neki jó nem pedig ahogy másnak. ✌️

2019. dec. 6. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
56%

Kicsit furcsának tartanám, hogy a macskának gond nélkül megengedjük, hogy egy ágyban aludjon velünk, de a saját gyerekünket szigorúan távol tartjuk 🤷


Azt az elméletet meg, hogy csak éjszaka ágyban lehet szexelni már tinédzserként sem értettem, amikor a szüleink azt gondolták, hogy ha nem alszunk együtt, akkor nem tudunk szexelni. Tudtunk akkor is és tudunk most is. :)

2019. dec. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!