Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akik panel házban laknak, a 2...

Akik panel házban laknak, a 2 éves gyereketekkel mennyi időt töltötök kinn?

Figyelt kérdés

Nagyon utálom ezt az időt, rohadt hideg van, de hó nincs. Játszótérre nem lehet menni, levelek már se a fákon, se a földön nincs, a madarak elköltöztek. Így nem nagyon járunk ki, max ilyen posta, bolt, kutyasétáltatásra kötelező körökre.


Látom a gyereken is, hogy rohadtul unja magát, elkezdi piszkálni a földet egy bottal, majd eldobja idegesen, mert a föld persze le van fagyva, aztán olyan hisztit csap le, hogy földhöz veri magát.


Haragudni nem tudok rá, mert teljesen átérzem az érzéseit, nekem sincs túl sok kedvem ilyen időben kimenni.


Szóval ti mennyit vagytok kinn, és mit csináltok olyankor?


2020. jan. 20. 07:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
20-as, mi erre a célra egy rendes törölközőt viszünk a táskába magunkkal, hogy bármit letöröljünk, ha vizes. Még egy egész sáros csúszdát is meg lehet úgy menteni. :)
2020. jan. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Utolsó! Ez nagyon jó ötlet, ma nagyon jól jött volna az a törölköző :D gyönyörű napsütés, de az egyik csúszda brutál vizes és sáros volt :( Egyébként még a 2 évesem is folyton azt kérdezgeti, hogy "Anya!Hol vannak a gyerekek?" És ilyenkor sajnálom. Egyébként én tudom: a játszóházban. De mondja meg nekem valaki miért jobb egy gyereknek bent a fűtött térben leizzadni, ahová legtöbbször egyébként is autóval viszik, mint a friss levegőn szaladgálni?
2020. jan. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!