Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ezek lehetnek szexuális...

Ezek lehetnek szexuális zaklatás jelei?

Figyelt kérdés
Fiam 4 éves. Ma reggel közölte velem, hogy “ a Kistesó nem foghatja meg a kukimat” - (itt a tesó nevét monda). A tesója csecsemő, úgyhogy biztosan nem fogta meg soha. Mindeközben az oviból jeleztek, hogy viselkedési gondok vannak, agresszív, illetve nem válaszol kérdésekre, vagy azt mondja, hogy “titok”...Túlgondolom? (Engem zaklattak ovis koromban és a szüleim nem vették észre, szóval nyilván érzékeny vagyok).
2020. febr. 11. 14:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%

Ha felmerül benned a gyanú akkor érthetetlen, hogy témáról miért a helyzetet nem ismerő és semmiféle tudással nem rendelkező GYK kommentelőket kérdezed ahelyett, hogy elvinnéd a gyereked pszihológushoz.


Mert ha itt azt mondják, hogy túlgondolod, közben meg valaki a gyereked fogdossa akkor megnyugszol?

2020. febr. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Elsonek igaza van.
2020. febr. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Ma reggel történt. Mindenképp visszük pszichológushoz az ovis dolgok miatt, de képzeld, lehetnek itt olyanok, akiket személy szerint ért zaklatás vagy a gyereküket és lehet, hogy egy anonim oldalon megosztanák és lehetnek esetleg hasznos tippjeik is. Olyan is lehet, aki hasonló ok miatt gyanakodott, de eloszlatták a kételyeit. Nyilván akkor is elmondom a gyanúm a pszichológusnak. Szóval kár volt ideböfögnöd.
2020. febr. 11. 14:15
 4/22 anonim ***** válasza:
32%
Ki? Hol? Mikor? zaklatná?
2020. febr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
Én inkább testvérfèltékenységre gondolnék.
2020. febr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

#4-es, a szüleim se gondolták volna, hogy valaki zaklat. Óvodás voltam pedig. Bizony.

#5- köszi, az biztos, hogy féltékeny a testvérére.

2020. febr. 11. 14:23
 7/22 A kérdező kommentje:
#7, privatban irt áldozat és hasznos volt. Nyilván a végére fogunk járni.
2020. febr. 11. 14:34
 8/22 anonim ***** válasza:
48%

4. vagyok.


Még mindig kérdem, amit a dilidoki és a rendőr is fog kérdezni!


KI és HOL és MIKOR zaklatná?


Bejárónő? Apja? Anyja? Józsi bá', a szomszéd? Óvónők?

2020. febr. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
#4, A “dilidoki” biztos nem fogja ezt kérdezni, nekik megvannak a módszereik arra, hogy kiderítsék. Rendőr nyilván addig nem jön képbe.
2020. febr. 11. 14:45
 10/22 A kérdező kommentje:
Ja és az anyja tuti nem, az én vagyok és én nem fogdosom.
2020. febr. 11. 14:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!