Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ezek lehetnek szexuális...

Ezek lehetnek szexuális zaklatás jelei?

Figyelt kérdés
Fiam 4 éves. Ma reggel közölte velem, hogy “ a Kistesó nem foghatja meg a kukimat” - (itt a tesó nevét monda). A tesója csecsemő, úgyhogy biztosan nem fogta meg soha. Mindeközben az oviból jeleztek, hogy viselkedési gondok vannak, agresszív, illetve nem válaszol kérdésekre, vagy azt mondja, hogy “titok”...Túlgondolom? (Engem zaklattak ovis koromban és a szüleim nem vették észre, szóval nyilván érzékeny vagyok).
2020. febr. 11. 14:04
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes és hasznos válaszokat! Jövő heten megyünk pszichológushoz, felhozom majd ezt is. Azóta egyébként nem került elő a téma. Óvatosan kerdezgettem, hogy azért ne legyen túl irányított, de nem mondott semmi aggasztót és magátol sem mondott semmi hasonlót. Azért figyelek persze. Kuki problémája elvileg nincs.
2020. febr. 12. 19:38
 22/22 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2020. febr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!