Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit szólnátok, ha 7-8 éves...

Mit szólnátok, ha 7-8 éves gyereket azzal menne haza, hogy a kezében van egy rajz, amit a parkban, játszótéren egy nénitől kapott?

Figyelt kérdés

2020. jún. 28. 11:45
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Sokszor nem lehet egyes szám vagy többes szám második személyben feltenni a kérdést, mert ezt írja ki az oldal.
2020. jún. 28. 16:16
 32/35 anonim ***** válasza:
84%
7-8 évesen azért nem jellemző manapság egyedül leküldeni a gyerekeket a játszóra, maximum tán falun. Valószínűleg pár méterre ott lehetett a szülő, esetleg épp kistestvért kergetett vagy beszélgetett. A rajzodra meg mondhatta, hogy jé, kitől kaptad, aztán ennyi. Ha nem valami obszcén van rajta, szerintem nem akad rajta ki senki, ha meg fiatal lány vagy és még mindig magad illusztrálva lát téged ott rajzolni a padon, akkor veszélytelennek leszel minősítve.
2020. júl. 1. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
53%
31-re... hát, ezt csak az tudja, aki sokszor kérdez... Aki sokszor kérdez, az meg, khm.
2020. júl. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2020. júl. 1. 08:32
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

Te jó isten milyen paraszt emberek vannak itt, mindig azt hiszem itt mar nem lep meg semmi, de valaki mindig megcafolja ezt.

Amugy valoszinuleg a gyerekeket megkérdeztek honnan a rajz stb, ők pedig gondolom elmondtak, hogy egy "neni"rajzolgatott en meg odamentem megnézni mit rajzol es olyan kedves volt,hogy nekem adta.

En is megkérdeznem a gyerekemtol de nem csinalnek nagy ugyet belole:)

Szerintem amugy tok kedves gesztus ez toled,biztos nagyon orultek azok a gyerekek:)

2020. júl. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!