Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit szólnátok, ha 7-8 éves...

Mit szólnátok, ha 7-8 éves gyereket azzal menne haza, hogy a kezében van egy rajz, amit a parkban, játszótéren egy nénitől kapott?

Figyelt kérdés

2020. jún. 28. 11:45
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk mert baxtal támpontot adni? Ott van pár kommentel feletted három variáció, ami pl eszebe juthat az embernek. Amikor irtam, még nem volt ott a te kommented. Ha eleve azt írtad volna ki, senki nem látott volna bele semmit.
2020. jún. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

ma 14:57

Mert csak úgy, ha meglátod a szót, hogy rajz, akkor nyomban valami falloszra asszociálsz? Én inkább gyerekrajzra vagy portréra, de én csak egy gyermektelen hülye művész vagyok, szóval honnan is tudhatnám.

2020. jún. 28. 15:20
 23/35 anonim ***** válasza:
39%
Így van. Az vagy.
2020. jún. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
89%
22, azért gondoltunk arra, amire, mert még se fordult a fejünkben, hogy valaki kiscicás kép miatt kérdést ír ki, azt talán maga is meg tudja oldani.
2020. jún. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
44%
Okay szoval te vagy a neni aki jatszoteren rajzol zero hatso szandekkal?
2020. jún. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Ti vagytok, akik hátső szándékot láttok bele a kérdésembe. Csak eszembe jutott, hogy vajon mit szólhattak azoknak a gyerekeknek a szülei, amikor hazamentek/vagy odamentek a szüleikhez.
2020. jún. 28. 15:42
 27/35 anonim ***** válasza:
40%

Azt, hogy bzgmeg elmondtam ezerszer, hogy idegenektől ne fogadj el semmit!

Ez a néni is lehet akárki! Mázli, hogy "csak" egy ártatlan "művész" és nem egy idegbeteg állat. De ez csak véletlen kérdése.


Hogy amúgy ezzel mit okozol? Szar megerősítést arra vonatkozóan, hogy szabad idegenekkel szóba állni és elfogadni tőlük bármit is. Ügyes vagy, dicsérd csak magad!

2020. jún. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
74%
#26 koszi a lepontozast, egyszeruen probaltam osszerakni a dolgot a felinfokbol. A kerdesed helyesen ugy lenne h "a parkban adtam egy artatlan rajzot egy 8evesnek, ha ti lennetek a szulei, mit gondolnatok. Esetleg odairtam volna h muvesz vagyok." Akkor talan nem onnan kozelitjuk meg h a mi 8 evesunk sosem menne a parkba egyedul es h azt gondolnank h a neni pedofil stb.
2020. jún. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

Igen, valóban így lenne helyes, így viszont nem lehet feltenni a kérdést, mert nyomban kiírja az automatikus üzenetet, hogy nem cevegős oldal.


Oké, a ti 8 évesetek nem megy a parkba egyedül. De másoké igen, mert találkoztam velük, és odajöttek. Én amúgy nem szeretem elosztogatni a rajzaimat, de nem akartam bunkónak tűnni.


Én csak próbáltam elképzelni a szituációt, hogy ezen gyerekek szülei vajon mit szólhattak, hogy Csabika meg Annnácska kezében egy rajzzal, amin mittomén, cica vagy vagy a kisfiú portréja van, egyszercsak feltűnnek, és azt mondják, hogy egy nénitől kapták. Mint írtam, 18-21 éves koromban voltak ezek.

2020. jún. 28. 16:04
 30/35 anonim ***** válasza:
75%

Parkban szoktam rajzolgatni, néha odajönnek gyerekek, szerintetek baj lesz belőle otthon, ha adok nekik rajzot?

Ebben mi a csevegés?

2020. jún. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!