Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit szólnátok, ha 7-8 éves...

Mit szólnátok, ha 7-8 éves gyereket azzal menne haza, hogy a kezében van egy rajz, amit a parkban, játszótéren egy nénitől kapott?

Figyelt kérdés

2020. jún. 28. 11:45
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
91%
Semmit nem csinálnék. Mi ebben olyan extra? Kapott egy rajzot egy nénitől, hűha. Nem lsd-s cukorkát kapott, hogy, a rendőrségre rohanjak.
2020. jún. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
72%

Oké.

Nyilván azt gondolnám, én vagyok a hülye, mert mielőtt egyedül elengedtem, nem tanítottam meg neki, hogy idegenekkel nem áll szóba, pláne nem fogad el tőlük semmit.

2020. jún. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
58%
Milyen rajz? Baxus ha nincsenek tények, nehéz válaszolni.
2020. jún. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
86%

Nem bántó módon, de beszélgetnék vele arról, hogy nem szabad idegenekkel szóbaállni, vagy elfogadni tőlük bármit is. A rajz így utólag ártatlan dolognak tűnik, de bármilyen képet adhatott volna. És ez még nem is a legrosszabb opció, ami történhet. De mi nagyvárosban lakunk, falun ez biztosan más.

Egyébként én is megkérdezném azért a felnőttet, aki vele volt, már csak azért is, mert ha együtt álltak szóba a nénivel, az teljesen más helyzet, ha látótávolságon belül volt, mikor a képet kapta a gyerek, az is más.

2020. jún. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
63%
De kérdező írd már meg a pontos részleteket... milyen rajz volt az? Lehetett rajta aranyos nyuszika meg sátánimádó szekta is. Meg hogy került kapcsolatba a gyerekkel? Ki vigyázott rá? Csak úgy a kezébe nyomta a nő és aztán elment, vagy mi volt?
2020. jún. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Oké, szóval a kérdést azért tettem fel, mert egyetemista koromban gyakran kijártam parkokba rajzolni szabadidőmben. Többször odajöttek gyerekek (szülő nélkül), mit csinálok, rajzolok, nézhetik-e, nekik adom-e, így volt, hogy rajzoltam nekik valami kis apróságot, állatot, skiccet róluk, és nekik adtam. És ugye a gyerekeknek egy 18-21 éves már néni, többen megkérdezték tőlem, mi a neve a fiamnak, lányomnak.
2020. jún. 28. 12:41
 17/35 anonim ***** válasza:
51%
#facepalm
2020. jún. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
78%

A verzio: Pistike a parkban osszetalkozott Miffmaff Nauszika festőművésszel, aki épp vázlatot készített a park szökőkútjáról. Pistike ahitattal bamulta, mire Miffmaff Nauszika neki adta a kész vázlatot.

Reakcio: de rendes az a nő, plusz még az is lehet, hogy értékes lesz a vázlat egyszer


B verzio: Pistike megzavarta Kovács Jenonet, aki épp a saját lakásanak alaprajzán firkálgatva tervezte, válás után hogy rendezi át a lakást. Pistike megkérdezte, mi az, Kovács Jenone elmondta és hozzá tette, megtarthatja, ha akarja.

Reakcio: milyen otlet a sarokulo a kanapé és a fotel helyett.


C verzió: Pistike összefutott Rémes Zsuzsával, a pedofillal, aki férfi és női nemiszerveket firkált a papirra és azt adta a gyereknek.

Reakcio: megyek es megkeresem Rémes Zsuzsat

2020. jún. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
76%
Mi van a rajzon?
2020. jún. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Semmi perverz, ha ilyenekre gondoltok. Miért kell mindent túlbonyolítani?
2020. jún. 28. 14:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!