Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Minimum hány éves gyerek...

Minimum hány éves gyerek mellett mernél lefekdüni délután 2 órára?

Figyelt kérdés

Vállalkozásunk van és úgy alakult most az életünk, hogy hajnali 3-kor kell kelnem vasárnap kivételével minden nap. A család ellátása miatt viszont este 11 előtt nem tudok lefeküdni. Ez oké pár napig, vagy 1-2 hétig de huzamosabb ideig ez nem tartható. Napközben szükségem lenne arra a 2 órára.

Az bejárati ajtót nyilván bezárva, akármikor felébreszthetve aludnék. Szerintetek mennyi az a minimum kor amikor ez már nem veszélyes a gyerekre nézve? Értelmes, nagyon szófogadó gyerekekről van szó.


2020. júl. 15. 15:17
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
20%
7: ja, azért van mindig a hírekben ablakon kieső kisgyerek.
2020. júl. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
63%
Èn olyan 8 éves kora után mernék.
2020. júl. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
50%
Akkor feküdnék le,amikor fáradt vagyok,lényegtelen a gyerek kora.
2020. júl. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
42%
Kb. 8-9 èves kortòl.
2020. júl. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
7-12 évesek az enyémek, már meg merném ezt tenni mellettük, de valszeg összevesznének, és felóbégatnának. Plusz egyéni véleményem, hogy ez az összesen 6 óra alvás még mindig kevés kissé hosszútávon. De mit csinálsz este 11-ig?
2020. júl. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
70%
Bármekkora mellett, ha biztonságos a környezet.
2020. júl. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
7 és 5 évesek a gyerekeim. Nem régen még a kishúgukkal voltam terhes, akkor nagyon fáradékony voltam, le tudtam dőlni úgy, hogy Ők mesét néztek. Az is működött, ha a nappalival szomszédos hálóban feküdtem le, hallottam Őket, ha történt volna valami. De jobban szerettem azt, ha bekuckóztam közéjük, és én bóbiskoltam, sokszor rendesen aludtam, amíg Ők meséztek. Ha normál hangerő nézték, nem üvöltették, simán lehetett pihenni mellettük. Azóta már 3 hónapos a legkisebbem, most nincs lehetőségem pihenni.
2020. júl. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
26%

4 és fél éves a kisebbem, simán elszundítok mellette a kanapén, ha mesét néz vagy játszik. Egy óránál többet nem szoktam aludni nappal soha, és nem tud semmi olyat csinálni, amivel kárt tenne magában vagy másban.

Persze nálunk ott a nagy, aki 13 éves, de nem rá van bízva a kicsi, a nagy általában elvan a szobájában ilyenkor. Inkább az szokott lenni, hogy kijön, és összevesznek, akkor ennyi volt a délutáni pihi.

2020. júl. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
29%

4 és fél évesem van, hétközben nagyokat alszik az oviban, így próbálom lenyomni hétvégén itthon is egy kicsit ebéd után.

Erre csak úgy hajlandó ha mellé fekszem én is, hát előfordul, hogy nálam közben elvágják a filmet és mikor felébredek a gyerek vígan játszik a szobában, vagy tv-zik a másik szobában.

Nem így terveztem, de előfordul kb havi egyszer.

Mondjuk földszintes családiházban lakunk, az ablakos dolog nem játszik nálunk, illetve tudja hogy késsel, konektorral nem játszunk, mert meghalunk. Eléggél félős ilyen téren szerencsére, még a légytől is fél, nem szokott partizánkodni.

2020. júl. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
32%
Nalunk van csendespiheno hetvegen ebed utan, mivel ok nem akarnak aludni, jatszanak,olvasnak az agyukban, mi el-elalszunk (babat varok), csak a szobajukban jatszhatnak es be is tartjak. 7 es 9 evesek.
2020. júl. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!