Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Engeditek a gyerekeket oviba,...

Engeditek a gyerekeket oviba, suliba hétfőn?

Figyelt kérdés
Napról napra több a beteg gondolkozunk azon, hogy hétfőtől nem mennek. Ki, hogy van vele?

2020. szept. 5. 14:05
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
73%
minek ez az aggódalom? én már komolyan agyfszt kapok ezektől
2020. szept. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
69%
Persze. Oviban, iskolába, dolgozni kötelező járni. Én se mondhatom azt, á nem megyek be dolgozni. Ha már most nem engeded el, akkor azt neveled belé, még ha nem is szándékosan, hogy nyugodtan lóghat, nem muszáj bejárni. Oké a vírust hozod föl, de később ő ugyanúgy mondhatja azt, hogy fáj a hasa, feje, nincs kedve felkelni...stb. Nem így működik a világ. Én fogfájással is dolgoztam, sőt náthásan is.
2020. szept. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
84%
Már bezártak? Ha nem, nálunk mennek. Úgyis max. egy hónap és bezárnak.
2020. szept. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
84%
Hamarosan úgy is bezárják valószínűleg az iskolákat (bár én reménykedem, hogy minél később), de addig is érdemes menni. Ha egy beteg van az iskolában, máris megy az egész osztály karanténba. Nem kell még ennél is óvatosabbak lenni.
2020. szept. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
86%
Amíg lehet, mennek. Épp eleget dolgoztam már úgy, hogy közben a szorzótáblát kántálták egy fallal odébb apjukkal. Jelenlegi helyzetben úgy pár hetente be fogunk kapni egy pár hetes leállást, nem vagyok mazochista, hogy a fennmaradó napokon is idehaza szívjak velük.
2020. szept. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
81%
Pontosan milyen okkal tervezed otthon tartani?
2020. szept. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:

Nálunk még nem. Keresztlányomék úgy néz ki hétfőn már online tanulnak.

De ha most 1-2 hét múlva nálunk is elrendelik akkor teljesen felesleges kockáztatni.

2020. szept. 5. 14:21
 8/50 anonim ***** válasza:
76%
Mi az, amit úgy érzed, kockáztatsz?
2020. szept. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
52%
Mivel kicsivel itthon vagyok, így nem megy. Ha dolgoznék, akkor kénytelen lenne menni.
2020. szept. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
78%

9!


Mivel igazolod? Ha a gyerek óvoda vagy iskola köteles, mennie kell

2020. szept. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!