Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Engeditek a gyerekeket oviba,...

Engeditek a gyerekeket oviba, suliba hétfőn?

Figyelt kérdés
Napról napra több a beteg gondolkozunk azon, hogy hétfőtől nem mennek. Ki, hogy van vele?

2020. szept. 5. 14:05
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
56%
Mennek, amíg csak tudnak. Annak van értelme. A többit ki sem fejtem, mert már így is túl van ragozva. Aki értelmes, tudja, hogy menjen. A többi meg retteg...
2020. szept. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
86%

Mennek, 2.os középsős és bölcsis lányaink vannak.

Minden intézményben töltött napert hálás vagyok, nagyon fontos a suli, ovi.

Nálunk is zártak be egy sulit remélem a miénket minél később fogják.

2020. szept. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
67%
12, te sem tanultál járványtant... de, járvány van.
2020. szept. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
38%

Nagyon remelem h nem mert a tavaszi is borzalmas volt

Es amugy felesleges is

Ahogy a mostani is az lesz


A lakossag 0.064% fertozott, nem nem beteg csak ennyi akiben kimutattak. A tenyleges betegek 0.007%

Ez nagyon nem jarvany !!!

Sot egy normal influenza idejen ennel sokkal tobb beteg van !

2020. szept. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
51%

Lehet lepontozni..


Én nem hiszem, hogy a nagy "pangás" után szinte 2 nap alatt hirtelen megint 300 meg 400 fertőzött lett.. Ugyan..


Mielőtt bárki azt hinné vírus tagadó vagyok, nem, nem vagyok. De a javarésze szerintem csak média cirkusz.

2020. szept. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
88%
Igen megy. Nekünk azt mondták alsósoknak biztos nem lesz online es ovisoknak, bölcsiseknek sem.
2020. szept. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
58%

Tök mindegy, most nagyobb az eset szám mert többet tesztelnek. Külföldi utazásonként 2 teszt / fő a kötelező és ezek mind bekerülnek a statisztikába. Eddig nem volt kötelező, aki szerette volna vagy épp beteg volt és foglalkoztak vele, azt tesztelték. De egyre többen önként is mennek most. Nálunk is napi 1 teszt van a háziorvosnál. Így könnyű emelni a számokat.

Nem azt mondom hogy rettegni kell, csupán azt, hogy nem kell mindent egyből megkérdőjelezni. Most ez van, a kormány baromságát és más egyebeket is le kell nyelni mert itt élünk. Az hogy mit gondolunk az más kérdés. Csinálnunk kell amit lehet.... Amíg lehet.

2020. szept. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
88%
27es vagyok. Megjegyzem, hétfőn én is átesek a teszten, mert tüneteim vannak, ovis a fiam és nem akarok kiszúrni a szülőkkel, gyerekekkel és az ott dolgozókkal, hogy annyiban hagyom és lehet végig söpör a karantén az egész óvodán... Még így is ha kiderülne, hogy pozitív vagyok még így is karantén lesz a vége, de legalább időben jelezem az orvosnak és talán nem megy át másra. Mondjuk erre kevés az esély..
2020. szept. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó, a pozitív esetek aránya is emelkedett, nem csak a tesztelések száma.
2020. szept. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
92%

Azért szeretném NEKTEK hallkan megsúgni, unokaöcsém Németországban dolgozik havi ingázásban. 1-2 hónap kint 1 hónap itthon. 3.án ért haza. A határon rájuk néztek ingázok, mehettek tovább! A kutya nem vizsgálta meg őket betegek e van e tűnetük, meg se kérdezték őket, nem készült papír jelentés a rendőröknek kiket kell otthon ellenőrizni, betartják e a 2 hetes karantént..

Ennyit erről.

2020. szept. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!