Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Engeditek a gyerekeket oviba,...

Engeditek a gyerekeket oviba, suliba hétfőn?

Figyelt kérdés
Napról napra több a beteg gondolkozunk azon, hogy hétfőtől nem mennek. Ki, hogy van vele?

2020. szept. 5. 14:05
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
89%

Persze mert még mindig nincs a legtöbb embernek pozitív tesztes ismerőse és a fel év alatt elfáradtak “hinni”, hogy létezik ez a dolog. A környezetemben én vagyok az egyetlen aki 3 pozitív tesztes embert ismer. Pedig Pesten dolgozok, mégse ismernek a kollégáim se pozitív embert.

Mindenki baromira szkeptikus lett, mennek a mai napig üdülni, pancsolni, éjszakai bárokba, koncertekre és láss csodát, igen, növekszik az eset szám is. Várható volt. :(

Azt sajnálom hogy ezt megint azok szívják meg, akik mindenre odafigyeltek, “közösségben” éltek, tehát nem csak magukra figyeltek. Na meg azok szívják meg, akik bizonytalan munkahelyen dolgoznak, olyan helyen mint én is, hogy tavasz óta alig van bevétele a munkahelyemnek és egy újabb ország karantén tönkre tenné ezeknek az embereknek a megélhetését.

2020. szept. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
27%

Khm

Januarban atestem rajta es valszeg igy a csaladom is!

Legalabbis az anittest vizsgalat szerint...

Innentol pont nem erdekel az alitolagos jarvany...

2020. szept. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
89%

31, nekem most egy hét alatt lett három poz. Tesóm fia (NKE), lányom barátnője (BME), és a volt szomszédunk, 60 éves, két nappal az első tünetek megjelenése után gépet gépen volt :(

Tavasszal a férjem nagynénje hunyt el :(

2020. szept. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
33%

31 aranyaiban nem tobb a pozi

100 tesztol 1 vagy 1000 tesztol 10 az pont ugyan annyi szazalek.

Viszont a mediaban jobban mutat a 10 mint az 1 !

2020. szept. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
76%
32es azt tudod ugye, hogy ez nem véd meg titeket a mostanitól? Ahogy minden vírus, ez is mutálódik ahogy terjed. Orvosi igazolások vannak erre, hogy nem egy ember újra beteg lett és rosszabban is reagáltak.
2020. szept. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
22%

Spec az elso esetben enyhe natha. Kb ennyi volt. Ha erosebb is lesz akkor lehet h egy torokgyuszi azint???


Amugy tuningold fel az immunrendszered! 🙂

2020. szept. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom mert terhes vagyok és a várandós nőknek eleve gyengébb ilyenkor az immunrendszere.

Értem hogy magabiztos vagy, de én nem fogok kockáztatni. Az én ismerőseim nem úszták meg köhögéssel. Szívesen megadnám az elérhetőséget az ápoló barátomnak is.

2020. szept. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
100%
Még egy hónapja is 4% alatt volt, a héten 6% feletti is volt az érték. Nézz utána, mielőtt zsigerből mondasz valamit.
2020. szept. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
46%
Nekem ismerős ismerőse halt meg covidban. Kutya baja sem volt soha, a koronavírus szerinte hülyeség, a maszk meg felesleges. Aztán elkezdett rosszul lenni, kórházba került, másfél hónap után pedig meghalt.
2020. szept. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
35%
Kedves utolsó, ő bekerült a statisztikába? Gondolom nem. És emiatt szkeptikus mindenki és gondolja, hogy csak az idősökre veszélyes és őket elkerülheti. Apum testvére egy hitel cégnél dolgozik, ott is halt meg fiatal. Igaz nem magyar volt, de ez ilyenkor nem számít.
2020. szept. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!