Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Engeditek a gyerekeket oviba,...

Engeditek a gyerekeket oviba, suliba hétfőn?

Figyelt kérdés
Napról napra több a beteg gondolkozunk azon, hogy hétfőtől nem mennek. Ki, hogy van vele?

2020. szept. 5. 14:05
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
72%
Honnan a fenéből tudjam, pont ő benne van-e a statisztikában? Gondolom igen, miért ne került volna bele?
2020. szept. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
35%
Hogyha ismerted, tudhattad a korát is és feltűnhet a sorban. Ugyanígy bukott le egy középkorú férfi is, hogy a statisztikában krónikus betegséget írtak hozzá, de a felesége kibukott mert semmi betegsége nem volt. Egyedül az a férfi volt olyan korú elhunyt az elmúlt héten, így szúrták ki.
2020. szept. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
87%
Persze
2020. szept. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 Derjaderja ***** válasza:
64%

42. A magas vérnyomás, cukorbetegség, elhízás, COPD, krónikus májelégtelenség, nikotinfüggőség mind krónikus betegség. Gyakran az érintett se tud róla, vagy nem tartja betegségnek. Gondolom a kórházban kiderült.

Csak egy ötlet conteok helyett...

2020. szept. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
92%
Krónikus bélgyulladása volt a férfinak.
2020. szept. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 Derjaderja ***** válasza:
50%
Magyarul autoimmun beteg volt.
2020. szept. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
28%
Ugyan már miért ne engedném? Elmondom neked, hogy amíg nem volt itt Magyarországon a koronavírus, január-februárban, rengeteg beteg volt körülöttem. Munkahelyen, családban, fiam iskolájában, mert ugye annak az időszaka volt. Amióta állítólag járvány van az országban, senki nem volt beteg körülöttem és most sincs. Szóval nem tudom hol van járvány, de hogy én még nem tapasztaltam belőle semmit, az tuti. És ha netán elkapná bárki is, aki fiatal, egészséges szervezet, megfelelő immunrendszerrel ugyan már szerinted mi baja lenne? Mennyivel lenne rosszabb, mint egy téli megbetegedés, amikor taknyod-nyálad egybefolyik, 2 hétig vörösre fújod az orrod, meg köhögsz, mint az állat. Nos, ennyire kell számítani egy fiatal, egyébként egészséges szervezetnél, ha el is kapná a koronát. Ettől meg nem vagyunk be...sz...rva. Minden évben átmegyünk rajta.
2020. szept. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
66%

47es: majd ha elveszíted miatta a szaglásod és nem tudod majd megkülönböztetni az ételek illatát (pl főzés, romlott-e tej és más hasznos szaglási terület) vagy épp tüdő problémával élsz a továbbiakban, nehéz légzéssel vagy épp nem fogsz tudni lépcsőzni fulladás nélkül, akkor mond, hogy “jaj mi ez nekünk“.

Az emberek többsége felépül, de vannak szövődmények, amik igenis megmaradhatnak, nem úgy mint egy téli mezei vírusos betegségnél. Istenem..... Még mindig nem érti egy csomó ember hogy ez miért másabb.

Az egyik ismerősöm elveszítette a szaglását. Se főzni, se semmit nem tud csinálni ami ezzel kapcsolatos. Nem tud különbséget tenni a romlott és a jó étel között, az íz érzékelése oda szagok nélkül és csak imádkozik, hogy ne legyen egyszer körülötte füst, mert azt se venné észre ha nem látná..

2020. szept. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
38%

Kedves 48-as!

2 évvel ezelőtt, amikor is még nem tudtuk, hogy létezik koronavírus, tüdőgyulladás közeli állapotba kerültem, azóta hegesedés van a tüdőmön, amikor január-februárban beteg voltam, amikor ugye még nem volt Magyarországon állítólag koronavírus, nagyon beteg voltam. Hányinger, hasmenés, herpesz, orrfolyás, köhögés, hetekig húzódó torokgyulladás, nagyon nehéz légzés, szabályosan nem kaptam levegőt szinten, én se éreztem ízeket, illetve szagokat. Nos, ezekkel küszködtem felváltva. Ettől a koronavírus sem rosszabb. Egyébként ha az ismerősödnek ez a legnagyobb baja, hogy nem tud főzni, az már legyen az ő baja. Én így, hogy nem éreztem illatokat, ízeket, mégis meg tudtam főzni és nem rontottam el. Bár akinek nincs benne gyakorlata, hát annak gond nyilván. Számtan ember hal meg sima bakteriális eredetű tüdőgyulladásban. Szóval ha eddig nem volt pánik, akkor most mire? És ha nem a koronavírus, akkor másik kórokozótól fogsz szenvedni vagy éppen meghalni. Úgyhogy nem, továbbra sem vagyok b...sz...rva. Mert sajnos, mint a mellékelt ábra mutatja, bármitől lehetünk nagyon sz...rul.

2020. szept. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
49es en elmennek egy antitest vizsgalatra mert siman lehet h mar atestel rajta.
2020. szept. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!