Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki ellenzi az óvodák/iskolák...

Aki ellenzi az óvodák/iskolák április 19-i újranyitását, pontosan mi az ellenérve, miért nem akarja? Valamint iskola esetén mi a koncepciója, hogyan oldja meg

Figyelt kérdés

Ugye eddig az volt a probléma hogy otthon kell a kisgyerekkel maradni és a munkahely/szabadság bánja, most viszont az újranyitás ellen hallok nagy ellenállást. Mi az oka?


Valamint mivel az iskola kötelező, ott ki milyen megoldásban gondolkodik?



2021. ápr. 3. 11:01
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
85%

"Tobbszaz nevet végig futottam, 45 alatti nincs is."


Nyisd ki a szemed, ne vakon fusd át!

2021. ápr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
25%
19! Én minden nap nézem a listát. A legfiatalabb 16 éves volt. Vannak 45alattiak, de valóban nem annyi, mint amennyit itt előadnak. Úgy 100-200/1.
2021. ápr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk nincs ügyelet az oviban, mert olyan kevesen kérték, pedig vinnénk.
2021. ápr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
93%
23, akkor másik oviban van ügyelet. Egy gyerek miatt nyilván nem nyitnak ki egy intézményt, de valahol kötelező biztosítani ügyeletet.
2021. ápr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
84%
En mindent megteszek ellene hogy ne kelljen mennie a fiamnak iskolaba. Masodikos, de minden betegseget osszeszed es haza hozza. Nem hianyzik, hogy a kisteso beteg legyen, o sulyos kruppos.
2021. ápr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom milyen pontosabb ellenérv kell annál, mint hogy a gyerekek családról családra hordják a vírust
2021. ápr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
20%

Hihetetlen, hogy még mindig elhiszitek, több, mint egy év után, hogy valóban a covidban halnak meg emberek... A 80 éves nagymamám is átesett rajta, pedig sok más alapbetegsége és szívproblémája van. Él és virul. Nem volt több, mint egy megfázás. Két munkatársam jelenleg covidos, de kb. az egész cégen átment a télen valamilyen kis megfázás formájában.

Nem veszitek észre, hogy minden meg van tervezve? Szabad nyarunk lesz, borítékolható. Eltűnik a vírus nyár végéig (lehet menni nyaralni, balcsikázni), szeptemberben a tervezett negyedik hullám. Dróton rángatják az embereket, birkák vagyunk sajnos, akik mennek a pásztor (Orbán) után. Semmi bajuk nem lesz a gyerekeknek, ha kinyitnak az iskolák.

2021. ápr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
25%

3-as vagyok, engem hagyjatok ki a rettegésből, én nem akarok semmilyen tamtamot verni és segélyt az államtól

Nekem az életem kell, a munkám, a gyerekmnel közösség, és 0 rettegés meg covidterror. Aki akarja zárja a gyerekét nyugodtan tőlem be a pincébe is és dobja el a kulcsát, ott tuti nem kap el semmit.. ;)

minket meg hagyjatok élni..

2021. ápr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
31%

#27 Pontosan..Hát nevetség hogy még mindig elhiszik, nem látják hogy egy előre megtervezett mikor mi jön forgatókönyv megy...Meg egy influenza ami amúgy is végigsöpör minden évben,csak tavalyig senkit se érdekelt..

Mamám meghalt tavaly 86 évesen agyvérzésben, állítólag + covid tesztje volt, nem tudom honnan mert utcán se jár 1 éve, nem járt hozzájuk nagyon senki, de ment a covid halottak közé pedig a halál oka AGYVÉRZÉS nem covid....

Na ez a statisztikátok amitől annyira reszkettek.

2021. ápr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
13%

A lepontozók közül legyen már kedves csatolni valaki azt a listát, ami az állításomnak ellentmond. Azt megértem, ha nem hiszitek el, hogy maga a lista valós, de a sarokban rettegés mellett vethetnétek rá egy pillantást, és máris látnátok, hogy pontosan az van rajta, amit írtam. Okostojások.

#22

2021. ápr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!