Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki ellenzi az óvodák/iskolák...

Aki ellenzi az óvodák/iskolák április 19-i újranyitását, pontosan mi az ellenérve, miért nem akarja? Valamint iskola esetén mi a koncepciója, hogyan oldja meg

Figyelt kérdés

Ugye eddig az volt a probléma hogy otthon kell a kisgyerekkel maradni és a munkahely/szabadság bánja, most viszont az újranyitás ellen hallok nagy ellenállást. Mi az oka?


Valamint mivel az iskola kötelező, ott ki milyen megoldásban gondolkodik?



2021. ápr. 3. 11:01
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
26%
Te meg csatold azt a listát, amin a COVID!!! halottak vannak. Vagy ott álltál mellettük amikor "kisimult az EKG"? El is hiszed, hogy covidban haltak meg? A statisztika miatt kell azt mondaniuk. A cirkusz része. Hogy még jobban beszarassák az embereket. Úgy tűnik, sikerül.
2021. ápr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
11%

De vállát, én pont, hogy nem hiszem el, tudom, hogy legalább a fele nem covidban halt meg.(Egyébként ezt nem is titkolják, tény, hogy mindenkit covid halottnak tűntetnek fel, akinek valaha volt +tesztje, bármiben is hunyt el.)

A 19-esnek írtam egy TÉNYT, miszerint vannak a listán(azon a listán, amire ő hivatkozott) 45 alattiak, kevesen, illetve a LISTÁN 16 éves a legfiatalabb. Egy árva szót nem szóltam arról, hogy ki, miben halt meg. Szövegértés?

2021. ápr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
11%
Jav.vállát=basszus. Nem tudom, hogy sikerült így átírnia a telómnak😂
2021. ápr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
29%
Bocsánat, csak átfutottam a válaszokat. Te valóban nem a hiszékenyek közé tartozol.
2021. ápr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
26%
Semmi gond. Egyébként érdekes, hogy a brit mutáns, csak Magyarországon "támadja a fiatalokat", másol nem. Angliában például azt kommunikálják, hogy "valamivel fertőzőbb, mint az eredeti, de semmivel nem veszélyesebb." Brit! Ugye, értitek. A hazaiakat kíméli, csak a magyaroknál utazik a fiatalokra🙄
2021. ápr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
52%
Én sem engedem a gyerekeket iskolába ilyen helyzetben.
2021. ápr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
73%

Egy világjárvány kapcsán hogy merül fel Orbán neve? Mit vezényel Ő kizárólag? Ekkora király lett, a világ ura?


A kérdésre válaszolva: igyekszem mindent megtenni, hogy a gyerekemnek ne kelljen iskolába mennie még egy darabig.

2021. ápr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
25%

De hol vannak a napi 24-30 évesek mint ahogy a rendszer leadja? [link]

A többség 75-90 éves

2021. ápr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
84%
En minden élni akarot betennek egy covid osztályra betegeket ápolni. Meg lenne oldva a probléma. A további vitának meg nincs értelme. Jelentkezzenek önkéntesnek, keresnek, aztan 1-2 hét után beszélgessünk újra. Lehet a te nagyid átvészelte, hála Isten. Nalunk meg apukám full egészséges felesége korhazba került. Nem sokon múlt. Szerencsére életben maradt. Ilyen ez. Nem hal meg mindenki. Nem kerül korhazba mindenki. Sokszor nem is tudjak ki miért igen vagy épp nem. De ahhoz épp elegen bekerülnek, hogy az eü belerokkanjon. Aki nem látja át, ez miért is akkora probléma, az ostoba. Nem tudok mást mondani. Nem a covidtol kell elsősorban rettegni, hanem attól ha leáll az eü. Már most belehalnak emberek, fiatalok és gyerekek is abba, hogy nem jutnak ellátáshoz vagy csak későn, nem ér ki a mentő. Stb. Ha nyitunk, a helyzet ennél is rosszabb lesz, mint most. Ennyi.
2021. ápr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
76%
40! Állítólag a magyar egészségügy "még csak meg se rendült". Mi nem kérünk segítséget, mert minek az nekünk. Akkor is mi nyerjük a nagy covid versenyt, ha beledöglünk is. (A halálozásit mindenképp.) Igazad van, abban, amit írtál, sokan abba halnak bele, hogy nem kapnak megfelelő ellátást, és most legalább van mire fogni. De nem azokat kéne szidni emiatt, akik szeretnék iskolába járatni a gyerekeiket. Nem ők tehetnek róla!
2021. ápr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!