Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek szó szerint semmi...

Akinek szó szerint semmi segítsége, az hogy old meg mindent egyedül? Miből enged vagy minek a rovására?

Figyelt kérdés
Másfél éves kisfiúval. Kérlek aki hasonló helyzetben van olyan írjon.

2021. ápr. 21. 10:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
100%

Hazajön a párod, vagy küldjön annyi pénzt, amennyiből megvagytok.


Menjetek ti ki hozzá.


Olyan munkát keress, ami mellett meg tudod oldani.



Ezek a megoldások vannak.

2021. ápr. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 anonim ***** válasza:
71%

A pároddal még akkor együtt vagy??


Nem értem, miért nem küld haza pénzt, és akkor nem kell a munka miatt annyira aggódni, vagy lenne pénz babysitterre.


Nem értem miért nem költöztök ki ti is?


Melyik országban van?


Vagy nem vagytok együtt? Akkor miért beszéltek minden nap? Ha külön vagytok gyerektartás? Nagyszülők? Testvér? Barátok? Ha ezek nincsenek, mi tart az országban, mikor párod kint él?

2021. ápr. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 A kérdező kommentje:

De együtt vagyunk,Németországban van. Oda kimenni nemtudunk, munkásszálláson lakik 3an egy szobában férfiak, a házat fizetni kell emiatt is ment ki. Nem tervezünk külföldön élni párom is gyűlöli, de a ház miatt muszáj egy ideig.

Az én szüleim már nem élnek, páromnak az anyukája dolgozik nem ér rá, az apjára nem lehet gyereket bízni mert szereti a piát. Nincs olyan aki segíteni tudna. Azért mert külföldön dolgozik nem vagyunk milliomosok és nemtudok 1200Ft per órát fizetni a babyszitternek.

2021. ápr. 21. 10:53
 14/74 anonim ***** válasza:
35%

Keress más anyukákat a környéken. Én minden héten összejárok pár anyukával. Aztán ott a park, játszótér ahol lehet beszélgetni.

A munkára meg annyit tudok, hogy keresel mást ha itt nem tudod megoldani.

Felnőtt nő vagy. Találd már fel magad kicsit.

2021. ápr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 anonim ***** válasza:

Mikor kellene visszamenni dolgozni?

Nekem is munkát kellett keresnem, mert új városba költöztünk. Ne vesd el ezt a lehetőséget. Nagy feladatnak ha visszatérni, elsőre, de simán menni fog.

2021. ápr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/74 anonim ***** válasza:
30%

Nálunk ferjem elmegy reggel 5kor, este 7mire hazaér. Ez hétfőtől szombatig. Vasárnap hol megy, hol nem.


Így gyakorlatilag egyedül vagyok a gyerekkel. Kórházból hazajövet másnapjától.


Nekem sose volt semmi nehéz eddig. Amíg aludt takarítottam főztem. Mikor nagyobb lett, ott volt mellettem a konyhába a szőnyegen.

Most 2éves mindent tudok mellette csinálni.

Boltba, ügyintezni, stb az első naptól vittem magammal, sose volt gond.

Most 16hetes terhes vagyok, amíg dokihoz kell mennem, addig van anyáéknál. Ez eddig 3x 2órát jelentett. Elötte sosem hagytam ott.

Nappal alszik 1órát, az az énidőm.

Barátnőkkel is úgy talalkozok, hogy viszem. Sosem volt gond.

2021. ápr. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 A kérdező kommentje:

Teljesen magamra hagyatva nehéz, nézek más munkahelyet, ügyintéző titkár végzettségem is van, de sajnos nem igazán találok állást.

Vagy olyat ami még az előzőtől is rosszabb lenne. Kb fél év múlva kellene mennem dolgozni, ez még függő mert bölcsődébe nem biztos, hogy bejut ha bejut akkoris csak úgy, ha engedèlyeznék ne kelljen 8 ig lennem.

2021. ápr. 21. 11:21
 18/74 A kérdező kommentje:
16 Én js megoldom mert muszáj, de nem szeretem így. Az olyan dolgokat mint ne adj isten :orvos , vagy fogorvos vagy talán egy fodrász,kozmetikus is meg kellene oldani valamikor. Ilyen helyekre nem vihetem , van ahol előre szóltak is, hogy tilos.
2021. ápr. 21. 11:22
 19/74 anonim ***** válasza:
66%
16 is tök jó, én is vittem csak nálunk gond volt. Orditott mindig. Csak azért momdom, hogy nem azért menz nehezen mert nem akartam meg szenvedtem, hanem tényleg onnantól fogva hogy beléptem vele egy üzletbe, postára, kormányablakba, fodrászhoz nyugtalan lett és sírt majd nagyon sírt. Nem. Melege volt, és mindig csinálta. Kb 3,5 évesen barátkozott meg a boltokkal. Ritka de van ilyen is.
2021. ápr. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 A kérdező kommentje:
19 Ezt én sem értettem, kozmetikus és fodrász szalonba pl kimondottan tilos vinni. Vegyszerek eszközök vannak elöl, miközben nekem épp festik a hajam nemtudok utána szaladni sem. Olyat hogy beszaladok a kisboltba vagy a postára gond nélkül megoldok. De egy fogorvosi kezelés alatt is ugyan mit csinálnék vele ? Nem lehet ki be pattogni a székből fúróval a számban mondjuk.
2021. ápr. 21. 11:33
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!