Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek szó szerint semmi...

Akinek szó szerint semmi segítsége, az hogy old meg mindent egyedül? Miből enged vagy minek a rovására?

Figyelt kérdés
Másfél éves kisfiúval. Kérlek aki hasonló helyzetben van olyan írjon.

2021. ápr. 21. 10:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
61%

Jézus, mit szekálod? Nálunk bőrgyógyászatra 5 hónap a várakozási idő.. A fogat meg én is kispóroltam, utaztam érte gyerekkel 2 órát, hogy 5 ezerrel olcsóbb legyen a tömés vidéken, de legalább helyben volt.


Gyereket nyugodtan vihetsz ilyen helyre kérdező, az én nehéz eset lányomat elszórakoztatta az asszisztens, amíg tömtek!


A lenövést otthon oldd meg, 10ezer egy fodrásznak, az 5-8 óra bébiszitter! Mérlegelj..


Egyébként engem félbehagyott egyetemel, auti gyerekkel sem vesznek fel sehova, illetve mindenki tudja, hogy villanyszerelőként, gázserelőként az elmúlt 5 évben hasít az ember, mióta van csok meg mmindenfajta támogatás felújításra, építkezésre. Össze sem lehet hasonlítani pl egy tb ügyintézővel, amivel dunát lehet rekeszteni

2021. ápr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 anonim ***** válasza:
100%
A fodrász nálunk kijön házhoz, próbálj meg valakit keresni, hátha találsz, míg a gyerek alszik kész is a hajad.
2021. ápr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:
74%
Hát így nem éri meg a ház. Komolyan a család szétesik de a kacsalábon forgó kertesház meg kell. Ha nem tudjátok fizetni, akkor vegyetek lakást. Vagy a 20 éves futamidő alatt végig kint fog dolgozni a férjed? Ehhez nektek hosszútávon kellene megoldást találni, most nem annak kell a fontosnak lennie, hogy mire jut idő, meg stresszelni a munkádon. Előbb az anyagiakat kell rendezni. És akkor ha az rendezve akkor itthon lesz a férjed, rögtön tudsz menni fogorvoshoz
2021. ápr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 A kérdező kommentje:

41 Az a baj 3 szinu a hajam és ősz is , erre félek magam neki esni. Legalább egyszer lenne végre egyszínű akkor már tövet festeni egyszerubb.


43 Ennyiből városban egy garzont vennénk kb. Itt ahol lakunk kisvàros,teljesen jó áron volt ez a ház. Most a csokos dolgok miatt még drágább az ingatlan.Szerencsére nem 20 évről van szó.

2021. ápr. 21. 13:30
 45/74 anonim ***** válasza:
63%
Szia. Elhiszem hogy nagyon rossz és nehéz, én 3 gyerekkel voltam a te cipődben. 2 év korkulonbseg van köztük. Marha nehéz volt, néha már ott álltam hogy nem bírom tovább, sirtam is esténként mikor elaludtak. Volt h a nagyot vittem szakadó hóba fagyba oviba, fel óra séta, és sajnos vissza kellett fordulnom mert a 2 kisebb hanyasig ordította magát. Bevásárlást rendelve intézem mai napig. Max pekaru amiért elmegyunk boltba peksegbe. De az gyorsan megy. És most már talán jobbnak, könnyebbnek érzem a helyzetet, mert a legkisebb is 2 és fél éves, és már értelmesebb ügyesebb mint régebben, sokat változnak. Most ami katasztrófa akit egymással művelnek nap mint nap itthon így hogy nem viszem őket oviba. Persze megtehetnem, de ez mindenkinek magán ugye, én nem vittem őket, de tudom hogy így nehezebb is lesz. Próbálj bicajjal közlekedni, már simán bele ultetheted hátra ulesbe. Nagyon élvezik és gyorsabb vele közlekedni is. Kitartás, hidd el másfél éves, egy év múlva sőt hónapok alatt is rengeteget fog változni. Nem fog mindenhol ordítani. Csak ne engedj és ne tartozkodj bizonyos helyzetektol azért mert félsz vele menni, mert így nem tudja megszokni. Később boltba is szó nélkül elmegy veled és egy hangja nem lesz max ha valamit akar vetetni de akkor se baba orditassal fog reagálni. Fodrászhoz én se járok, magam intézem de csak a végét. Azt nem olyan nehéz. De amúgy szégyen nem szégyen volt h 1 hétig se hajmosas se fesulkodes. Érdeklődj neten, vannak házhoz járó szolgaltatasok is. Hidd el később tényleg könnyebb lesz, a munkahely pedig sajnos már csak másik jöhet szóba ha nem tudod elintezni az egy műszakot.
2021. ápr. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem most épp tele a bakancsod aztán azt látod mindent, hogy nem lehet.Tudom milyen én is van hogy 1-1 hónapra, múltkor 4 hónapra egyedül maradtam,hát nem irigylem a fixen egyedülálló nőket akik gyereket nevelnek.Ha meg csak most kezdtétek ne félj be lehet állni ritmusra csak el kell fogadni hogy mindent gyerekkel kell megoldani.Ha nekem sikerül(pedig nem vagyok egy nagy problémamegoldó) akkor neked is fog.Kiartas
2021. ápr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:
66%
Nekem sincs semmi segítségem 2 gyerekkel. Külföldön lakunk a férjemet van hogy napokig nem látjuk mert úton van a munkával.. Megoldom a lehető legjobban a tudásom, energiám stb szerint.. Nehéz néha és hulla vagyok. De mivel otthonlévő anyuka vagyok más dolgom igazándibol most nincs.
2021. ápr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 anonim ***** válasza:
44%
szomszed nagymama nagypapa nagybácsi testvér unokatestvér baratno senki sincs aki lenne abban a 2 órában a kicsivel?
2021. ápr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 A kérdező kommentje:
Családdal már leírtam mi a helyzet, vannak barátnőim de a legtöbb messze vagy ha nem akkor dolgoznak.A szomszédok fiatalok és dolgoznak. Mindenkinek megvan a saját élete és nem az a fontos nekik ( ez érthető ) hogy rajtam segítsenek. Ez van, próbálok túlélni.
2021. ápr. 22. 05:45
 50/74 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom mert nálam nem opció, de mikortól lehet egy gyermeket bölcsibe adni? A kérdezőnek arra meg nincs lehetősége?
2021. ápr. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!