Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akinek szó szerint semmi...

Akinek szó szerint semmi segítsége, az hogy old meg mindent egyedül? Miből enged vagy minek a rovására?

Figyelt kérdés
Másfél éves kisfiúval. Kérlek aki hasonló helyzetben van olyan írjon.

2021. ápr. 21. 10:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:
68%

Nincs állás a férjednek... nincs 4-6 órás allás neked...

Azert kívancsi lennék, hol laktok...


A borsodi rokonaim is mind eltudtak helyezkedni a sajat szakmájukba, nem minimálbérért. Pedig ott nincs annyi munka, mint pl a mi környekünkön... de megint csak a kifogás....

2021. ápr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 anonim ***** válasza:
25%
Mi 3-an voltunk anyának semmi ideje nem volt, én mint legnagyobb ezt tökéletesen láttam. Sokan segítettek nekünk de még így sem maradt neki semmi szabad ideje. A ház futott de mindenki szeretetben élt. Nagyon sajnáltam őt is és téged is. Ilyen korú gyermek alszik délután egy kicsit akkor lehet esetleg tevékenykedni vagy este rá szoktatni hogy többet aludjon. Esetleg nem sokat de egy két mesét mindig ugyanabban az időben kb. ugyanannyit nézhet ez mondjuk 20perc szabad idő. Gondolom 1 gyerekkel nincs nagy ház, így a ház rendben lehet szabad időt nem tudok garantálni. Vagy csináld azt hogy heti 4-szer főzöl (nem művész konyhára gondoltam) takarítasz a szabad idődben. Heti 3 napot pihenés. És amit tudok ajánlani olvass Bibliát. Nekem sokat segített bármikor vagy esetleg vasárnap keress online Istentiszteletet. Kitartást!
2021. ápr. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 anonim ***** válasza:
Ilyenkor szerintem az a megoldás, hogy el kell adni a házat, és kisebbe költözni. Pár hónapig lehet így csinálni, de ha te most azon gondolkozol, hogy öt hónap múlva hogyan mész vissza dolgozni egyedül, akkor nem pár hónapról van szó. Nem ér annyit az a ház, hogy ilyen emberfeletti megterhelést bevállaljatok miatta. Ennél persze jobb lenne itthon találnia munkát a párodnak, ami szintén megoldás lenne, de ha nem megy, hát nem megy.
2021. máj. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 A kérdező kommentje:

Ettől kisebbe nem tudnánk menni, az nem igazán lenne már egészséges ... szerencsére haladunk vele, fizetjük rendesen egyszer vége lesz. Eladni bazi nagy veszteség lenne ,hiszen itt nem drágultak annyira nagy mértékben az árak ezen a környéken, máshol ennyiből egy egyszobásat sem tudnánk venni. Nem lenne értelme.

Egyenlőre a munka sem aktuális, sokat beteg a gyerek sajnos.

2021. máj. 13. 13:47
 65/74 anonim ***** válasza:

Mert az egészséges, hogy apa ilyen messze van?.....


Én inkább laknek 1,5 szobás, 35 nm panelban, ha ezen múlna hogy együtt legyünk

2021. máj. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 anonim ***** válasza:
Hát sztem még a tp is több mint a gyes. Mert ugye ha beteg a gyerek mehetsz tp-re. De ti tudjátok.
2021. máj. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 A kérdező kommentje:

65 A környéken a városban egy másfél szobás panel többe kerül mint amiben most lakunk. Sokan nincsenek tisztában az árakkal, látszik. Már fogy a tartozás szerencsére nem tart örökké.


66 Persze, majd biztosan örülne a munkáltató és meghosszabbítana ha épp elkezdek dolgozni próbaidő miegymás és megyek is tp-re.

Hol van ilyen munkáltató aki ezt elnézi?

2021. máj. 13. 15:18
 68/74 anonim ***** válasza:
56%
Ja hogy nincs fix állásod ahová visszavárnak. Ciki.
2021. máj. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 A kérdező kommentje:
68 Visszavárnak,csak gyerek mellett nem megoldható a munkarend amit előtte végeztem, azért teljesen nem összehasonlítható a kettő!! Egyedül a gyerekkel, akkor ő az első. Mikor magam voltam akkor nem érdekelt mikor ugrik be plusz meló, akár este 10ig is, de ezt most nem tehetem meg!! Mérlegelni kell a helyzetet.
2021. máj. 13. 17:28
 70/74 anonim ***** válasza:
60%

Én is kereskedelemben dolgozom, de én szülés előtt találtam ki, mit fogok utána csinálni.


Mostmár kicsit késő, ezért ajánlanak itt neked mindenféle opciót... Amiből szinte semmi nem megvalósítható

2021. máj. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!