Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit dolgoztok kisgyerek...

Mit dolgoztok kisgyerek mellett ami nem műszakos vagy későn végzős?

Figyelt kérdés
Már kétségbe vagyok esve, hogy semmit nem találok. Segítségem nincs, az élet úgy hozta.
2021. jún. 22. 09:18
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
20 Nyelvismeretem középfokon van. De ugye cégtől is függ mi az elvárás.
2021. jún. 22. 11:21
 22/44 A kérdező kommentje:
21 Persze kifogás, hogy a 3 éves gyereket korán reggel magára kellene hagyjam?! Normális vagy ilyenkor ? A régi munkahelyem emiatt felejtős,más lehetőséget pedig egyenlőre nem találtam.
2021. jún. 22. 11:22
 23/44 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom, van-e ilyen törvény, de az én munkahelyem azt mondta, kötelesek részmunkaidőben foglalkoztatni, ha én azt kérem, tehát valami szabály kell legyen. Én azt hittem, ilyen legfeljebb három gyerektől van, de nekünk kettő van, és azt mondták, akkor is. Ha utánanézel, megpróbálkozhatnál erre hivatkozni, még ha nem is örülnének.
2021. jún. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
90%

23

Nincs ilyen törvény.

2021. jún. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
23 Megpróbálok utánanézni, de tartok tőle ez nem igaz , mert akkor minden kisgyerekes anyuka kérné ezt szerintem....
2021. jún. 22. 11:51
 26/44 anonim ***** válasza:
81%
Ne is állj le ezekkel vitatkozni. Itt sokak szerint aki akar, az talál munkát már holnap, ezzel szemben az az igazság, hogy a mai napig nagyon nehéz munkát találni. Főleg egy gyerekes nőnek.
2021. jún. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%
Én Sopron környéki vagyok, nem vettem észre, hogy olyan nehéz lenne munkát találni. Igaz nekem van segítségem és nem vagyok egyedülálló, én fodrász vagyok Ausztriában, heti 3 egész napot dolgozom, ebből 1 szombat fixen, így ovi után apukájuk vagy szüleim mennek értük, szombaton meg teljesen apás nap van. Baráti körömben pedig minden kisgyerekes anya ismerősöm talált munkát vagy visszament részmunkaidőben. Pl. banki ügyintéző, adminisztrátor, mezőgazdasági irodai asszisztens, fodrászkellék szaküzleti eladó, gyárakban fix "anyaműszakos" betanított munkás, könyvelő, dajka, pedagógiai asszisztens, műkörmös, kozmetikus, olyan boltokban eladó, aminek rövid a nyitvatartási ideje, gyógyszertári asszisztens, háziorvosi asszisztens, postai dolgozó... Hirtelen ezek jutottak eszembe. Ne add fel, van megoldás.
2021. jún. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
83%

Most nincs sok időm keresgélni, így ezt csak egy Femina cikkből másolom ide, és ugyan egy gyereknél tényleg nem jár, de többnél igen.


“Lehet részmunkaidőben dolgozni?


Ha a gyes letelte után még nem érzed megoldhatónak, hogy teljes állásban dolgozz, lehetőség van a részmunkaidőre - amennyiben a gyerek még nem töltötte be a harmadik életévét, több gyermek esetén ez a legkisebb ötéves koráig igényelhető.”

2021. jún. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
94%
Mármint jár egy gyereknél is 3 éves kor előtt, de ez itt most nem releváns.
2021. jún. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:

27 Lehet arra könnyebb, nemtudom. Én sem vagyok egyedülálló, de párom hajnalban megy és későn jön, ha olyan munkájuk van hetelnek is akkor meg aztán végképp semmiben nem tud segíteni. Köszönöm az ötleteket.


28 Megpróbálok utánajárni köszönöm. Bár ő már mindjárt 3 éves.

2021. jún. 22. 12:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!