Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit dolgoztok kisgyerek...

Mit dolgoztok kisgyerek mellett ami nem műszakos vagy későn végzős?

Figyelt kérdés
Már kétségbe vagyok esve, hogy semmit nem találok. Segítségem nincs, az élet úgy hozta.
2021. jún. 22. 09:18
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
74%

Berszámfejtő vagyok, semmi ilyen törvény nincs...


Ha gyesen vagy (ami ugye a gyerek 3 éves korat jelenti) akkor nem dolgozhatsz éjjel, különben ugrik a gyes. Ennyi...

2021. jún. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
13%
Lányom ovis volt akkor olyan munkánk volt hogy 7 re bent kellet lennem belvárosba így 6 órára vittem be az oviba a dadusokal volt míg nem jött az óvónő.lányom ki bírta .
2021. jún. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:
32 6-kor nekem már munkában kellene lennem, mert nyit az üzlet. Ha nincs nyitva akkor még az óvoda mikor indulnom kell,hiába “ bírná ki” a gyerek.
2021. jún. 22. 15:13
 34/44 anonim ***** válasza:
88%
Én óvodai dajka vagyok. Míg itthon voltam munkanélkülin gyes után megcsináltam a 3 hónapos tanfolyamot nyáron és volt is felvétel ősztől a fiam ovijába. Faluban lakunk úgyhogy nagy mázlim volt. Jó nem keresek vele sokat, de több mint a semmi és tudom vinni hozni a gyereket mert nálunk is apuka reggeltől estig dolgozik.
2021. jún. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
17%
Jó, kérdező, de ez a kérdés gyerek előtt nem merült fel benned?
2021. jún. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:

35 úgy látszik nem kuldte el a válaszom. A régi munkahelyen ígérték a részmunkaidőt, de ez csak ígéret maradt sajnos.

Valamint párom a Covid alatt elvesztette az állását, talált másikat 2 hónap alatt de ez messzebb van és kötött munkaidős. Az előző munkája helyben volt, reggel tudta volna ő vinni a gyereket, vagy akár elszaladni érte ha beteg, stb. De ez már most nem megoldható.

2021. jún. 22. 18:32
 37/44 anonim ***** válasza:
83%
McDonald's nekik van részmunkaidős helyeik.
2021. jún. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
86%
McDonald'sba minden hétvégén menni kell, gyakran beírnak 6 napokat is egyhuzamba, 1 nap szünet és megint mész 6 napot. Részmunkaidős 6 órásnak pl egyáltalán nincs szünete, mondjuk a rendes dolgozóknak se, mert le kell dolgozni azt az egyszeri 20 perc szünetet is. A beosztás kérelmet egyáltalán nem veszik figyelembe. Embertelen, ami ott megy. A szart is kihajthaják belőled semmi pénzért.
2021. jún. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
73%

38!

Barátnőm pont a mekibe ment el a gyerek után. (Elötte gyárban volt 3 müszakban)

3/4 7re viszi a gyereket bölcsibe, 7re átér a mekibe. Hétfőtől péntekig dolgozik, 6 órában (7től 1ig)

Imad ott dolgozni...

2021. jún. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
100%
És az is műszakos amúgy. Kérheted, hogy állandó délelőttös legyél, de ha nincs ember, bizony beírnak délutánra is, nem érdeklik, ha dolgod van, van gyerek stb.
2021. jún. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!