Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy viseltek ha bántó, sértő...

Hogy viseltek ha bántó, sértő megjegyzést tesz valaki a gyereketekre?

Figyelt kérdés
2021. okt. 11. 18:24
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
*viselitek
2021. okt. 11. 18:25
 2/33 anonim ***** válasza:
94%
Rosszul, ez nagyon rosszul esik egy szülőnek.
2021. okt. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
35%
Jogos vagy jogtalan?
2021. okt. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
49%
Attól függ, ki tesz megjegyzést, mit mond és mennyire jogos!
2021. okt. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
82%

Rosszul. Már az is szrul esik, ha megjegyzik "milyen nagy darab". Nem kövér, csak vaskos és magas a többi kislányhoz képest. Se a doktornő se a védőnő nem találja kövérnek, egyszerűen ilyen. Az apja és én is nagy termetűek vagyunk.

Nem értem miért kell külön megjegyezni mindenkinek. Meg hűlnek-halnak hogy még csak két éves és ekkoraaaaa???

Na és.

Bocsi csak kifakadtam :D

2021. okt. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
65%

Olyan nincs, hogy egy bántó, sértő megjegyzés jogos.

A kellemetlen tényeket is lehet finoman, tapintatosan közölni, és akkor nem lesz se bántó sem sértő, csak sajnos sok embernek a béka feneke alatt vannak a kommunikációs készségei. Ha a megjegyzés bántó, akkor csak bunkó paraszt az illető.

2021. okt. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
64%

6-os: sok szupetanyának az is "bántó, sértő megjegyzés", ha szól, hogy a gyerek ne rohangáljon az üzletben összevissza, figyeljen rá az anyja!

Szóval lehet, hogy nem azzal van gond, aki megjegyzést tesz, hanem a szülövel.

2021. okt. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
75%
#7 Valóban van ilyen, de nyilván ennél a kérdésnél nem erről van szó.
2021. okt. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
65%
2 éve Zamárdiban nyaraltam a szüleimmel, egy kisgyerekes (ovis, kisiskolás korú gyerekek) családnak hála, nem lehetett aludni, éjjel vihogtak, hangoskodtak, a gyerekeket hagyták rohangálni a folyosón, lépcsőn. Minden mas vendéget zavartak, szóltunk nekik szépen, hogy lehetne csendesebben lenni, nem használt, panaszt tettünk többen a szállásadónak, szóltak nekik ők is, még nekik állt feljebb, hogy az ő szent gyerekeik miatt hogy mer bárki szólni, ők fizető vendégek. Hát, basszus, mi, többiek sem ingyen voltunk ott.
2021. okt. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Én arra ertettem ha valakit a kinézete miatt bantanak. Pl az én gyerekemre egy barátnak vélt barát olyan megjegyzést tett hogy úgy néz ki a kisfiunk mint egy kobold. 2 éves gyerekről van szó. De ha találkozunk nem győz nyalizni a kicsinknek.
2021. okt. 11. 20:47
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!