Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg ennyire borzasztó a...

Tényleg ennyire borzasztó a dackorszak?

Figyelt kérdés
Mindenhol csak azt lehet hallani, olvasni, hogy a dackorszak kikészíti a szülőket. Folyamatosan hisztiző ordítozó gyerekek, hiszti rohamok, és hogy nem bírják idegekkel a szülők. Tényleg ennyire borzasztó, vagy babája válogatja, mint pl. a fogzás? Arra is azt mondják, hogy pl.fogzás előtt aludt normálisan a baba, de amióta elkezdtek jönni a fogai, 0-24 ordít. Na kb a dackorszakról is ezt lehet hallani. Meséljetek kicsit! :)
2021. dec. 18. 20:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10-es, mikor billent át nektek? Totál leírtad a fiam és a lányom. 😅
2021. dec. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Őszintén nem tudom. Nálunk mondjuk közre jött a legkisebb baba is, rosszul viselte az érkezését a lányunk igazából ez robbantotta ki nagyon a dackorszakot akkor (17hónapos volt). Ennek tudom be amúgy, bár mindent megteszek, hoy mindenki egyenlő figyelmet kapjon nem mindig sikerült főleg az éjszakázások miatt. De most hogy nagyobb a legkisebb (9 hónapos) és tudnak már együtt is játszani elkezdett enyhülni a dolog és most már kezelhető úgy 1 hónapja tart ez a nyugodtabb időszak. A nagyfiam 4 lesz januárban a kislányom 2 éves 3 hónapos a pici meg ugye 9hós. Szóval itt más tényezők is közre játszanak , de kb fél évig volt durva a dackorszak a lánynál.
2021. dec. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Minden gyereknek van egy alap temperamentuma. Szerintem ez is nagyban befolyásolja
2021. dec. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!