Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány évesen kell tudniuk...

Hány évesen kell tudniuk például hogy hogyan hívják őket?

Figyelt kérdés
Vagy a szüleit, hol lakik? A lányom csak a saját keresztnevét tudja, de ha kérdezzük, hogy hívnak, arra nem válaszol. A barátnőm kisfia tudja a saját teljes nevét, a szüleiét és azt is, hol lakik (város). Mindketten februárban lesznek 3 évesek. A lányom nagyon le van maradva ezek szerint?

2022. jan. 7. 13:39
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Saját keresztnevét tudja.A vezetéknév hosszú és bonyolult, sokszor azt sem értik mikor én mondom, ezért egyelőre nem tanítottam. A város nevét tudja, az utcát is, emelet házszámot nem. A nevemet magától tanulta meg, annyiszor hallotta, mikor bemutatkoztam a telefonban, viszont könnyen félreérthető nevem van nekem is, így kb 100% hogy nem értené más, ha mondaná. Márciusban lesz 3.
2022. jan. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!