Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » "Spóroltok" a gyereken a...

"Spóroltok" a gyereken a mostani drágulások miatt?

Figyelt kérdés

A kérdés arra irányulna, hogy az eddigiekhez képest történik-e spórolás, tehát ha eddig is turiban vásároltatok, az nem számít, arra gondolok, ha eddig pl. csak új ruhát vettetek, de most mégis elkezdtetek turiban vásárolni, vagy olcsóbb pelenkára váltottatok vagy mondjuk már nem bio kozmetikumot vesztek, hanem simát, satöbbi.


Szóval, elkezdtetek-e esetleg a gyerek kapcsán is spórolni a drágulások miatt?



2022. jún. 30. 12:28
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
89%
Nem.
2022. jún. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Annyira felmentek a pelenka árak,hogy a bugyipelenka helyett visszatértem a sima tépőzáras változatra. Alváshoz kap csak bugyipelust. Szomorú,de ez van. :(
2022. jún. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
88%
Rajta nem, még magunkon sem, ő lesz az utolsó, akin spórolni fogunk. Most magunktól se vonjuk meg a jobb minőségű cuccokat, de ha ez így folytatódik, akkor természetesen magunkkal kezdjük, és amíg csak lehet, addig kapja ami jobb. Normál keretek között persze. Eddig is az unokatesója használt ruháiban járt, és vettem neki használt játékokat, de megveszem neki a antibiotikum, glutamát és mindenmentes sonkát 600 Ft-ért, az 1500 Ft-os virslit, meg a nem a legalja tesco gazdaságos toastkenyeret kapja, meg a Biodermát az érzékeny bőrére.
2022. jún. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Ugyan azokat veszek pelenkából csak a pampers nálunk a nyerő de pl a gyógyszertári popsikenőcs tökéletesen beválik plusz a sajátmárkás popsi-törlő. Viszont ettől függetlenül szeretek okosan vásárolni kihasználni az akciókat kedvezményeket, erre szoktam figyelni így a pelenka se jön ki drágábban mint bármelyik sajátmárkás akciósan.
2022. jún. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
97%

Rajta nem, de jelenleg még magunkon sem. Bár idén kimarad a külföldi nyaralás, de nem a pénz miatt, hanem mert még pici hozzá.

Mi jól állunk anyagilag, de eddig is figyeltem az akciókat, mert jól esik olcsóbban megvenni.

2022. jún. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Pedig nem keresünk milliókat.
2022. jún. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
91%

Egyelőre úgy állunk, hogy az idei nyaralásról letettünk, nagyon labilis a következő időszak gazdaságilag, nem biztos, hogy megéri felélni ennyi pénzt egy utazásért.


Felállítottuk a kertben a fémvázas medencét, elvagyunk azzal, majd igyekszünk sokat kirándulni.


Nagyon megérezzük egyébként, 1 éve költöztünk használt ingatlanba, azóta újítottuk, tavaly még nagyon jó tempóban haladtunk, idén már nagyon fejtörős a sztori, lehet egy időre hagyjuk is.

2022. jún. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
91%
Rajta nem, de én is lecseréltem a bugyipelust tépőzáras LIDL-sre, mert szobatisztul és már csak estére kell neki, és meguntam h egy vagyont költök rá. Magunkon spórolok, nem veszünk annyi nasit, finomságot, csak a legfontosabb élelmiszereket vesszük meg és plusz 1-1 valamit, pedig rengeteg félretett pénzünk van. De Pl naptejből a legdrágábbat veszem mert csak ez vált be (nem folyik le, tökéletesen véd, a lányom még csak le sem barnult...). Szóval a gyereken nem spórolok, csak ésszel vásárolok. Rengeteg mindent nem veszek meg, amit eddig megvettem, mert rájöttem, hogy fölösleges.
2022. jún. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
100%

Kevesebb nasi van itthon nekik is és nekünk is. Gyümölcsből már sokszor fagyasztottat veszek, a többit kertből ami épp van.

Pelenkából is áttértünk a drogériásokra, korábban volt hogy pelenka.hu-s akciókat néztem, de nem éri meg már.


Igazából ennyi, minden más maradt. Főtt ételt eszünk, nem rendelünk, ruhákat időszakonként veszünk, nem állandóan. Talán még annyi, hogy most már eszembe sem jut kiránduláshoz boltban venni innivalót, hanem előre csomagolunk. Tudom, ez sokaknál alap.

2022. jún. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
90%

nem, eddig sem szórtuk a pénzt és szerencsére nem is keresünk rosszul.

annyi változás, hogy bizonyos dolgokat pl. biztonsági rács a lépcsőre, utazóágy, futóbicikli, kerti játékok, amik ritkán használtak de hasznosak vagy gyorsan kopó dolgok, megveszem használtan.

pelenka ugyanúgy a libero touch marad, ruhát szintén nem fogok használtat venni.

2022. jún. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!