Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek meddig "ciki" a...

Szerintetek meddig "ciki" a babakocsi?

Figyelt kérdés

Ha nálunk is eltörlik a benzin árstopot (vagyis inkább AMIKOR), át kéne szoknom a két és fél éves lányommal a vonatozásra. Ezzel csak az a baj, hogy a vasútállomás másfél km-re van a házunktól, és utána a városban, ahova mennénk boltba/játszóra/könyvtárba, ismét van legalább annyi km a séta. Ennyit nem tud a lányom lesétálni, én meg eleget cipeltem már...

Még nagyobbnak is tűnik a koránál, 3 évesnek simán néz ki. Szerintetek meddig ciki a babakocsi? Egyszerűen nem tudom máshogy elképzelni a dolgot. Talán kemping (mert azt ingyen lehet vinni a vonaton), de arra nem tudom elképzelni a gyerekülést... Vagy esetleg vegyek egy tolókaros triciklit? Az talán annyira nem ciki.


Motorozni/futóbiciklizni biztos nem engedem, itt nálunk főút mellett kell menni, és nincs járda.


2022. júl. 31. 16:11
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

3,5 eves korig hasznaltuk, Londonban lakunk, ahol 10 millio ember el, a masik tobb millio a turista, es bizony vannak tavolsagok.

Miert lenne ciki egy babakocsi ??

2022. júl. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
11%
Nem ciki, csak nem fejlődnek az izmai, mìg te tolod. 2 ès fèl èvesnek a masfèl kilometer nem túl sok, hamar hozzàszokik. Ha pont alvàsidőre esik az utazas akkor èrdemes magadra kötni vagy babakocsizni.
2022. júl. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
3 éves korában még simán magunkkal vittük a babakocsit az 1 km-re lévő piacra, mert tudtam, hogy különben úgyis az lesz a vége, hogy cipelhetem a gyereket meg az 5 kiló krumplit egyszerre. :)
2022. júl. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha mostanában is nagy távolságokat kellene megtennem gyalog/tömegközlekedve, simán beültetném még a majdnem 3,5 évest is. Nekem nem ciki.

Ha az apjával mennek, az apja simán cipeli még, ha elfárad. Nem cikibb tolni.

Év elején még simán toltam a bölcsibe. Könnyebb volt mint végig rángatni, hogy ne késsek el a munkahelyemről.

Egészséges izomzatú, aktív gyerek, nem ártott neki.

A megkésett mozgásfejlődésű nővérét nem tologattam ennyit. Ott első gyerekesként cikinek éreztem. Hülye voltam. Megkímélhettem volna magamat számos nehéz helyzettől, pl: amikor 2 busz, 2 villamos, napi 2*1,5 órás utazás során babakocsi nélkül hordtam gyógytornára úgy, hogy közben már nagypocakos voltam.

2022. júl. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
72%

Oktoberben lesz 3 a lanyom, ha elfarad cipelteti magat. Igy inkabb babakocsi, ha idore megyunk valahova plane.

Osztol ovis, 15 perc seta, vele alsohangon fel ora lenne, oda is babakocsival viszem majd.

2022. júl. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
10%
De egy 2,5 évesnek már kéne tudnia ennyit sétálni. Teljesen ellustul, ha sehova nem kell gyalog mennie.
2022. júl. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

16, hol írta a kérdező, hogy mindenhová tolná és semmit se sétálna?

Oda akarja tolni, ahova eddig AUTÓVAL vitte.

2022. júl. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
86%

Kerdezo, a londoni valaszolo vagyok.

Miert ugy eled az eletedet, hogy masnak esetleg nem tetszik ? Mi az, hogy ciki ? Egy babakocsi ? Mert a buszon egy utas majd azt hiszi ?

Miert nem a sajat eletedet nezed, sajat magaddal foglalkozol, es a sajat kenyelmeddel ? Miert vad idegenek velemenye erdekel ?

2022. júl. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
8%
Azt írja 1,5km. Hát az egy ekkora gyereknek nem kéne gondot okozzon.
2022. júl. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Kedves 19-es. Igen, odafele a vasúthoz 1.5 km. Utána a városban oda-vissza ennyi, majd hazafele a vasútról megint 1.5. Az már 6 km. Szerinted egy 2.5 éves le tud sétálni 6km-t? Úgy, hogy közben játszótéren is szeretne játszani, nem csak ülni a padon végkimerültségben?
2022. júl. 31. 20:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!